به گزارش افکارنیوز،

ایوب بهتاج شامگاه دوشنبه در جلسه شورای عالی ورزش اردبیل تصریح کرد: مسابقات والیبال انتخابی بزرگ سالان جهان در روزهای ۱۹ تا ۲۳ مرداد ماه سال جاری در محل سالن رضازاده اردبیل برگزار می‌شود.

وی به حضور تیم‌های والیبال کره، چین، ایران، قزاقستان و قطر اشاره کرد و گفت: سه تیم چین، کره و ایران تیم‌های قدر این مسابقات هستند و رقابت‌های فشرده‌ای در بین تیم‌ها شکل خواهد گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تاکید کرد: بر خلاف مسابقات والیبال امیدهای آسیا که بدون تهیه بلیط برگزار شد، در این مسابقات حضور در سالن مستلزم تهیه بلیط است.

بهتاج تاکید کرد: بلیط اینترنتی به قیمت ۱۵ هزار تومان و بلیط دستی به قیمت ۲۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و بلیط فروشی اینترنتی از ۱۶ مرداد آغاز می‌شود.

وی در خصوص گلایه‌های قائل شدن بلیط برای این رقابت‌ها اضافه کرد: در حالی که شهروندان اردبیلی برای تماشای یک کنسرت بلیط ۱۰۰ هزارتومانی تهیه می‌کنند، این نرخ برای مسابقه بهترین بازیکنان والیبال جهان بسیار اندک است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تاکید کرد: سالن رضازاده پنج هزار و ۴۸۰ صندلی دارد که برای چهار هزار صندلی بلیط فروشی انجام می‌شود.

به گفته بهتاج تیم‌ها در روزهای ۱۷ و ۱۸ مرداد ماه به اردبیل آمده اما در یک روز بعد از برگزاری بازی‌ها این استان را ترک می‌کنند.