به گزارش افکارنیوز،

حامد حدادی ضمن مثبت ارزیابی کردن شرایط تیم ملی بسکتبال برای حضور در کاپ آسیا اظهار داشت: بازیکنان از دو، سه ما پیش در اردو بوده و به خوبی تمرین کرده اند. من به دلیل مصدومیت و اوشین به دلیل کارهای شخصی دیرتر از دیگر بازیکنان به اردو ملحق شدیم اما با تمرینات خوبی که داشتیم آماده ایم. قطعا بعد از یکی، دو مسابقه به هماهنگی کامل با تیم می رسیم.

وی با بیان اینکه قصد داشت تابستان امسال را به استراحت بگذارند، خاطرنشان کرد: بعد از صحبت با بازیکنان و مسئولان فدراسیون تصمیمم تغییر کرد. البته نمی خواهم مصدومیت تشدید شود به همین دلیل در بازیهایی که لازم باشد به تیم کمک می کنم. در کل شرایط بدنی ام هنوز آماده نیست و برای رسیدن به شرایط بازی کار دارد.

کاپیتان تیم ملی بسکتبال با تاکید بر اینکه دیگر بازیکنان این تیم تشنه برد هستند و با انگیزه بالا در کاپ آسیا حاضر شده اند، گفت: بازیکنان در دیدارهای تدارکاتی با تمام قوا جنگیدند. شرایط آنها برای مسابقات لبنان هم همینطور است. امیدوارم این شرایط تا پایان رقابت ها وجود داشته باشد.

گارد راس تیم ملی بکستبال با تاکید بر اینکه همه تیمها با ترکیب اصلی در رقابتها شرکت کرده اند، گفت: حتی تیم با ترکیب اصلی خود به لبنان آمده است. البته من هنوز تیم های استرالیا، نیوزلند و کره جنوبی را ندیده ام اما قطعا این تیم ها هم ترکیب خوبی خواهند داشت.

حامد حدادی با تاکید بر اینکه تمام فکرش فقط قهرمان شدن تیم ملی است یادآور شد: هیچ وقت به کسب عنوان ارزشمندترین بازیکن فکر نکرده ام. بازیکنان به من لطف دارند که بیشتر به من پاس می دهند. امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد آنها را بدهم.