به گزارش افکارنیوز،

دین محمدی  درخصوص این که تمیش را در هفته اول رقابت های لیگ برتر با 10 بازیکن به میدان فرستاد، می گوید: روز بازی چند بار به ما گفتند که کار بازیکنان درست شده است و آن ها می توانند بازی کنند. با این حال قبل از بازی متوجه شدیم که سازمان لیگ موضع خودش را تغییر داده است و اجاره نداده که بتوانیم از بازیکنان خودمان استفاده کنیم. ما چند بازیکن دانشجو در تیم داریم و حتی به مسوولان سازمان لیگ گفتیم که در این زمکینه رمدارک داریم که آن را می تانیم صبح امروز(دو شنبه) به آن ها ارائه دهیم. با این حال آن ها قبول نکردند و جلوی بازی چند بازیکن ما را گرفتند.

دین محمدی ادامه می د هد: ما حتی گفتیم که اگر مدارک لازم را درمورد دانشجویان ندادیم ابن بازی را 3 بر صفر به سود حریف اعلام کنند و حتی مدیرعامل ما این موضوع را نوشت و به ناظر مسابقه داد. سوال من این است که آیا فقط باشگاه راه آهن بدهکار است که چنین کاری را با ما در بازی روز گذشته انجام دادند؟ آیا باشگاه های دیگر بدهکار نیستند؟

دین محمدی می گوید: در حال حاضر در لیگ دسته اول، تهران دو نماینده دارد ولی متاسفانه مشکلاتی وجود داد که بسیار ناراحت کننده است. من فقط به خاطر فوتبال تیمم را به زمین فرستادم و این کار را به خاطر حیثیت فوتبال انجام دادم. واقعا در آن شرایط چه کار می توانستم انجام دهم؟ ما 10 بازیکن داشتیم که در بین آن ها  دو نفر دروازه بان بودند و یک دروازه بان را به عنوان دفاع استفاده کردم.

دین محمدی که از اتفاقات بازی دیروز ناراحت است، می گوید: ما فکر می کردیم تمامی بازیکنان را در اختیار خواهیم داشت ولی به یک باره همه چیز عوض شد. با این حال مشکلی وجود ندارد و ما راه درازی در پیش داریم. مطمئن باشید که اگر بازیکنانی را که می خواهم، جذب کنیم قطعا در بین پنج تیم بالایی جدول خواهیم بود. اتفاقاتی که افتاد برای برگزارکنندگان مسابقات بد بود. ما گفتیم که فردای بازی مدارک لازم را می دهیم یا این که بهتر بود این مسابقه یک روز به تاخیر بیافتد اما این اتفاقات رخ نداد.

دین محمدی می افزاید: ای کاش بازی را 3 بر صفر به سود تیم حریف اعلام می کردند و ما به زمین مسابقه نمی رفتیم. فکر می کنم اینطوری خیلی بهتر بود. یک زمانی تهران در لیگ دسته اول، هشت نماینده داشت و جوان ها می توانستند خودشان را نشان دهند اما الان شرایط فرق کرده ست و ما محدویت زیادی برای جذب بازیکن داریم. 

دین محمدی می گوید که من به عنوان سرمربی راه آهن نمی توانستم بیشتر از 20 بازیکن بردارم و این در حالی است که فوتبال تهران جوان های زیادی دارد که من دلم به حال آن ها می سوزد. فدراسیون فوتبال باید یک راهکار را درنظر بگیرد تا فوتبال تهران نابود نشود. به هر حال این همه جوان باید در تیم های دیگر هم بازی کنند و امیدوارم راهکاری فراهم شود که استعداد آن ها هدر نرود.

دین محمدی در پایان حرف هایش می گوید: متاسفانه مشکلات زیاد است و من معتقدم مورینیو هم نمی تواند راه آهن را جمع کند.