به گزارش افکارنیوز،

سیروس دین‌محمدی در مورد حضور تیمش با 10 بازیکن در میدان مسابقه و شکست 4 بر صفر مقابل شهرداری ماهشهر گفت: فکر می‌کنم حضور 10 نفره ما مقابل حریف برای مسئولان برگزارکننده مسابقات بد بود. یک لحظه به ما می‌گفتند می‌توانید از این بازیکنان استفاده کنید لحظه دیگر می‌گفتند نمی‌توانید سه بازیکن ما دانشجو بودند که در دقیقه 90 اجازه بازی به آنها ندادند در حالی که ما حاضر بودیم تعهد بدهیم که مدارک این بازیکنان کامل است و آنها را به سازمان لیگ ارائه می‌دهیم.

وی افزود: با چنین شرایطی ما فقط 9 بازیکن داشتیم و مجبور شدم دروازه‌بان دوم را به عنوان هافبک دفاعی به میدان بفرستم آن هم بازیکنی که 2 ماه پیش رباط صلیبی پاره کرده بود و داشت تمرینات دروازه‌بانی‌اش را انجام می‌دهد.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن با اشاره به وضعیت باشگاه‌های بدهکار در ایران گفت: انگار فقط ما تیم بدهکار بودیم و اجازه ثبت قرارداد نداشتیم آیا صبا، نفت و سایر تیم‌ها در ایران بدهکار نیستند؟ نمی‌دانم داستان چیست اما من دلم برای فوتبال پایتخت و تهران می‌سوزد زمانی 8 تیم در لیگ دسته اول داشت اما اکنون فقط دو تیم تهرانی در لیگ دسته یک حضور دارند. جوانان تهرانی چه بکنند. راه آهن 80 سال قدمت دارد حیف است این تیم از بین برود من در این بازی افسوس خوردم زیرا تماشاگران لذتی از این فوتبال نبردند. کاش در میدان مسابقه حاضر نمی‌شدیم و بازی 3 بر صفر می‌شد.

دین‌محمدی در مورد اینکه بازی با 10 بازیکن در فوتبال دنیا بی‌سابقه بود، اظهار داشت: ما سه بازیکن دانشجو داشتیم اما اجازه استفاده از آنها را به ما ندادند. به هر حال امیدوارم مشکلات تیم راه‌آهن حل شود.

وی در مورد اینکه از شکست با 10 بازیکن در میدان نباید ناراحت باشد، گفت: باخت تلخ است. من از اینکه تیم شکست خورده ناراحتم اما واقعاً کاری از دستم برنمی‌آمد با این حال می‌گویم اگر بازیکنان مدنظرم بتوانند در میدان حضور پیدا کنند راه‌آهن در این فصل در رده پنجم یا ششم جدول می‌ایستد.