به گزارش افکارنیوز،

شاهرخ بیانی در خصوص عملکرد تیم ها در هفته دوم لیگ هفدهم گفت: همانند هفته اول بازی ها پرگل بود. نسبت به هفته اول لیگ، چهار گل بیشتر از خط دروازه ها گذشت و این نشان می دهد که تمام تیمها میل به گلزنی بیشتری پیدا کردند و همه می خواهند سه امتیاز را کسب کنند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: پرسپولیس و پارس جم جنوبی این هفته هم بازی هایشان را با پیروزی به پایان رساندند و همچنان صدر جدول را در اختیار دارند. پدیده هم دست به کار بزرگی زد و توانست سپاهان پرمهره را با یک برد پرگل شکست دهد و دیگر تیم مشهدی سیاه جامگان نیز در مقابل سپید رود رشت در مقابل هواداران این تیم به پیروزی رسید و خود را به بالای جدول رساند.

بیانی تصریح کرد: امسال تیم ها نسبت به فصل گذشته، هجومی تر لیگ را آغاز کردند و امیدواریم که این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

وی در خصوص دیدار استقلال تهران برابر همنام خوزستانی خود گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم اما داور مانع پیروزی استقلال تهران شد. در صحنه ای کاملاً واضح که همه آن را پنالتی دیدند داور مسابقه به سادگی از آن گذشت تا آبی پوشان تهرانی نتوانند به سه امتیاز دست پیدا کنند.

پیشکسوت استقلال تأکید کرد: متأسفانه یک پنالتی دیگر هم برای منصوریان و یارانش گرفته نشد و در هفته دوم به غیر از تیم نفت آبادان که از داوری متضرر شد استقلال هم بی نصیب نماند.

بیانی در خصوص عملکرد آبی پوشان خوزستانی اظهار داشت: فکر می کنم تفکرات ویسی بیشتر این بود که بتواند یک امتیاز حساس را در تهران به دست بیاورد که به خواسته اش رسید. من معتقدم که آبی های خوزستان با خوشحالی تهران را ترک کردند. آنها تدافعی بازی کردند و ندیدم رحمتی روز پردردسری داشته باشد و تنها یک بازیکن بیکار در این دیدار بود.

وی در خصوص عملکرد قائدی جوان و حمایت هواداران از این بازیکن تصریح کرد: مهدی قائدی فوق العاده بود. اعتقاد دارم اگر دقایقی زودتر به بازی گرفته می شد شاید می توانست نتیجه را تغییر دهد. سرعت بالا، حمل توپ عالی و دریبل های وحشتناک این بازیکن، تماشاگران را به وجد آورد و نشان داد که او می تواند یک پدیده خوب در فوتبال ما باشد. مسئولان استقلال خصوصا کادر فنی باید مراقب این بازیکن باشند تا اسیر حاشیه ها نشود و از فوتبال به راه دیگر نرود. قائدی بسیار جوان و خوش تکنیک است و اگر این روند تا آینده ادامه پیدا کند به تیم ملی هم خواهد رسید.

پیشکسوت استقلال در خصوص دیدار جمعه آبی پوشان برابر تراکتور سازی تبریز از هفته سوم لیگ گفت: تراکتوری ها بعد از دو شکست می خواهند در تهران اولین امتیاز را از استقلال بگیرند ولی معتقدم با برگشتن مصدومان، آبی پوشان می توانند اولین سه امتیاز را با حمایت هوادارانشان مقابل تراکتور سازی دشت کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هواداران صبور باشند، آرامش خود را حفظ کنند و مطمئن باشند در هفته های آتی، استقلال به شرایط آرمانی بازخواهد گشت و پیروزی های این تیم شروع خواهد شد.