به گزارش افکارنیوز،

نقل و انتقالات اروپا این روز ها وارد مرحله جدیدی شده است، تنها 3 هفته تا پایان نقل و انتقالات اروپا باقی مانده است و برخی از باشگاه های بزرگ اروپایی که تاکنون فعالیت چندانی در این بازار تابستانی نداشتند حالا به فکر جذب شاه ماهی ها افتاده اند.

لیگ جزیره

لیگ جزیره از انتهای همین هفته آغاز می شود و بیشتر تیم های بزرگ این لیگ تیم های خود را آماده این فصل از رقابت ها کرده اند. با این حال برخی تیم ها بازیکنانی را در نظر دارند می خواهند حداقل تا هفته سوم آن ها را به ترکیب خود اضافه کنند

چلسی

آنتونیو کونته دو روز پیش برا دومین بار در یک فینال مغلوب آرسنال و آرسن ونگر شد . با این حال این مربی جوان ایتالیایی تیم خوبی دارد و بازیکنان خوبی در این تابستان از جمله موراتا را جذب کرده است. آخرین اخبار از این تیم حاکی از آن است که احتمالا سرجیو روبرتو راهی این تیم شود.

آرسنال

آرسنالی ها هم در این تابستان خرید های خوبی انجام داده اند و تیم مناسبی را آماده این فصل از رقابت های لیگ جزیره کرده اند با این حال آرسن ونگر همچنان به دنبال بازیکنان جدید است و در آخرین اقدام خود خواهان جذب توماس لمر با 50 میلیون دلار از موناکو شده است.

منچستر یونایتد

مورینیو برای این فصل از رقابت های لیگ جزیره و لیگ قهرمانان اروپا تیم بسیار خوبی را آماده کرده است و بسیاری معتقدند که این مربی می تواند دوران طلایی فرگوسن در منچستر را زنده کند.شیاطین سرخ که د این تابستان خرید های خوبی انجام داده اند همچنان قصدجذب یک مدافع را دارند و در آخرین اقدام خود خواهان جذب سرجیو روبرتو شده اند.

لیورپول

تیم فوتبال لیورپول کمتر از دیگر تیم ها در بازار نقل و انتقالات حضور داشته است. آن ها در همان ابتدا اقدام به جذب بازیکنان خوبی کردند و در ادامه حضور کمتری در این بازار داشته اند با این حال یورگن کلوپ گفته است که لیورپول در سه هفته باقی مانده به فعالیت های خود در بازار نقل و انتقالات ادامه می دهد.

منچستر سیتی

گواردیولا کمتر از دیگر مربیان فعال در لیگ جزیره به سراغ بازیکنان مختلف رفته است . با این حال خرید های قابل توجه ای انجام داده است و در این چند هفته باقی مانده هم قصد دارد تا زمینه حضور بیل را در تیمش فراهم کند.

لالیگا اسپانیا

باشگاه های اسپانیایی نقل و انتقالات تابستانی را بسیار کم سر و صدا آغاز کردند اما در ادامه رفته رفته در این بازار فعال شدند و حالا در هفته های پایانی بسیار فعال شده اند.

بارسلونا

سرمربی جدید کاتالونیایی ها که از همان ابتدا زیاد به دنبال بازیکنان مختلف نرفت حالا بازیکنان زیادی را برای فصل آینده در نظر دارد. دراکسلر ، پائولینیو ، ژانسیشل ، عثمان دمبله ، دارمیان ، توماس لمر و کوتینیو از جمله بازیکنانی هستند که ظاهرا حضورشان در بارسلونا محتمل است.

رئال مادرید

رئالی ها در این فصل از نقل و انتقالات بیشتر به جای آن که بازیکنان بخرند بازیکن فروختند . با این حال شنیده می شود که حالا با امباپه به توفق نهایی رسیده اند و بعید نیست تا چندی دیگر این بازیکن لباس رئال را بر تن کند.

سری آ ایتالیا

باشگاه های ایتالیایی از همان ابتدا حضور نسبتا خوبی در بازار نقل و انتقلات داشتند اما بیشتر تمرکز خود را بر روی جذب بازیکنان داخلی گذاشته بودند. با این حال باشگاهی مانند میلان بازیکنان خوبی خریده است و دیگر باشگاه های ایتالیایی هم هنوز بی خیال خرید بازیکن نشده اند.

یوونتوس

یووه ای ها بازار نقل و انتقالات امسال نقش کم رنگ تری نسبت به گذشته داشته اند با این حال بازیکنان خوبی جذب کرده اند همچنان هم قصد جذب بازیکن دارند . از جمله بازیکنان مد نظر یووه ای ها کیتا بالده است که البته هنوز با این باشگاه به توافقی نرسیده است.

میلان

میلانی ها از جمله باشگاه های اروپایی بودند که از همان ابتدا حضور خوبی در بازار نقل و انتقالات داشته اند آن ها هنوز هم بی خیال این بازار نشده اند و قصد دارند بازیکن بگیرند . با این که میلانی ها تاکنون بالای 15 بازیکن جذب کرده اند اما همچنان قصد دارند یک بازیکن دیگر جذب کنند. گزینه های زیادی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به اوبامیانگ ، دیگو کاستا ، زلاتان ، بلوتی و کالینچ اشاره کرد.

اینتر

اینتری ها که برخلاف تیم همشهری خود حضور کم رنگی در بازار نقل و انتقالات داشته اند با این حال چند خرید انجام داده اند و هنوز هم قصد جذب بازیکن دارند. امره مور و دالبرت از گزینه های اینتری ها هستند.