به گزارش افکارنیوز،

تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید از ساعت 30 دقیقه بامداد به وقت ایران در دور رفت سوپرکاپ اسپانیا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف یکدیگر رفتند که تیم مهمان موفق شد با نتیجه سه بر یک بارسا را شکست دهد.

در این مسابقه رونالدو در ترکیب اصلی رئال حاضر نبود و در نیمه نخست مسابقه شاهد بازی ضعیفی از جانب هر دو تیم بودیم که موقعیت زیادی روی دروازه های دو تیم رخ نداد اما در نیمه دوم روند بازی عوض شد و بسیار زیبا تر از نیمه نخست دنبال شد.

 نخستین گل مسابقه در دقیقه 50 برای رئال به ثمر رسید. روی حرکت مارسلو از سمت چپ و سانتر زمینی او، پیکه که برای قطع توپ تکل زده بود، با برخورد توپ به پایش، گل به خودی زد.

در دقیقه 77 مسی بازی را به تساوی کشاند. خطای پنالتی روی سوارز رخ داد و مسی بر خلاف حرکت ناواس توپ را درون دروازه قرار داد.

دقیقه 80 رونالدو که از دقیقه 58 وارد زمین شده بود رئال را دوباره پیش انداخت. روی یک ضد حمله رونالدو توپ را روی پای راستش آورد و با ضربه‌ای دیدنی کار را تمام کرد. رونالدو هنگام حوشحالی پس از گل پیراهنش را درآورد و کارت زرد اول را دریافت کرد.

دقیقه 82 رونالدو در محوطه جریمه بارسا به روی زمین افتاد و داور مسابقه این صحنه را تمارض تشخیص داد و با دادن کارت زرد دوم به رونالدو او را از زمین اخراج کرد.

دقیقه 90 گل سوم کهکشانی های 10 نفره هم به ثمر رسید. روی پاس اشتباه سوارز بود که وازکز توپ را گرفت و با ترتیب دادن یک ضد حمله، توپ را به آسنسیو رساند تا او هم با شوتی فوق العاده، گل سوم را بزند.

در نهایت این دیدار با پیروزی سه بر یک به سود رئال به پایان رسید تا کار بارسا برای دیدار برگشت که پنجشنبه در سانتیاگوبرنابئو برگزار می شود سخت تر شود.