به گزارش افکارنیوز،

با ترابی درخصوص عملکرد خوب سایپا در 3 بازی ابتدایی، شانس قهرمانی این تیم در لیگ برتر و مسایل مختلف دیگر صحبت کردیم که او به سوالات پاسخ داد.

بازی با استقلال خوزستان چطور بود؟

بازی خوبی بود ولی در تابستان هر تیمی که به اهواز می‌رود واقعا کار سختی دارد. ما خیلی تلاش کردیم تا به برد برسیم و قبل از بازی هم روی این موضوع تمرکز کرده بودیم که فقط برای گرفت 3 امتیاز بازی کنیم. گرما باعث شد تا در دقایق آخر نیمه دوم عقب بکشیم ولی خداروشکر که 3 امتیاز را گرفتیم و حق‌مان این بود که به پیروزی برسیم. اگر گرمای هوا نبود شاید گل‌‌های بیشتری می‌زدیم.

آیا سایپا می‌تواند به کسب سهمیه و یا قهرمانی فکر کند؟

امسال تیم خیلی جوانی داریم هرچند که بازیکنان ما تجربه زیادی در مورد بازی کردن در تیم برتر دارند. سایپا امسال می‌تواند در لیگ برتر به موفقیت برسد و رتبه خوبی را کسب کند. از طرفی حضور دایی در تیم ما به بازیکنان انگیزه زیادی می‌دهد چون او به بازیکنان یاد می‌دهد که همیشه یک شخصیت برنده داشته باشند. ما می‌توانیم فصل خوبی را رقم بزنیم و امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم.

خیلی‌ها معتقدند پرسپولیس شانس بیشتری نسبت به دیگر مدعیان برای قهرمانی دارد. نظر تو چیست؟

پرسپولیس تیم فصل گذشته خودش را حفظ کرد و چند بازیکن خوب هم به این تیم اضافه شدند. مطمئنا پرسپولیس امسال هم مدعی قهرمانی است ولی چند تیم دیگر از جمله سایپا هم می‌توانند در بین مدعیان قرار بگیرند. ما در 3 بازی ابتدایی لیگ را خوب شروع کردیم و 7 امتیاز گرفتیم. امیدوارم که استقلال را هم شکست بدهیم تا وضعیت بهتری پیدا کنیم.

عملکرد خودت را در این 3 بازی چطور ارزیابی می‌کنی؟

از نظر خودم خوب بوده ولی مهم این است که کادر فنی از من راضی باشد.

فکر می‌کنی استقلال را شکست بدهی؟

ما میزبان هستیم و قطعا برای برد بازی خواهیم کرد تا از تیم‌های دیگر عقب نیافتیم. البته استقلال همیشه استقلال است و ما کار آسانی در پیش نخواهیم داشت.

نتیجه را پیش‌بینی نمی‌کنی؟

خیر، ولی فقط به بدر فکر می‌کنیم.

دوست داری به استقلال گل بزنی؟

هر مهاجمی دوست دارد در هر بازی گل بزند ولی برای من گرفتن سه امتیاز این بازی مهمتر از گل زدن است.

کیفیت لیگ امسال را چطور می‌بینی؟

امسال اکثر تیم‌ها خوب هستند و معمولا نتایج هم قابل پیش‌بینی نیست.