به گزارش افکارنیوز،

حدود 2 سال قبل علی ضیاء در صفحه شخصی اینستاگرام خود شوخی نامناسبی را با سرمربی وقت تیم استقلال پرویز مظلومی انجام داد که کار به شکایت و نامه‌نگاری به صدا و سیما کشید و حرکت مجری تلویزیونی واکنش‌های منفی علیه وی در جامعه داشت.

بعد از این اتفاق، حبیب کاشانی به همراه علی ضیاء با دسته گل به اردوی تیم استقلال رفت و مجری تلویزیون از سرمربی استقلال عذرخواهی کرد و در نهایت این شکایت پس گرفته شد اما مشابه این اتفاق چند روز پیش در یک برنامه زنده تلویزیونی پیرامون سرمربی و دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال رخ داد و مهرداد میناوند اظهاراتی را علیه منصوریان و رحمتی با استفاده از کلمات نامناسب انجام داد.

بعد از این اتفاق سرمربی استقلال اعلام کرد از میناوند شکایت خواهد کرد و حتی روز گذشته سایت باشگاه استقلال از پیگیری حقوقی این موضوع خبر داد و در اطلاعیه این سایت از پیشکسوتان درخواست شد برای حل مشکل وساطت نکنند.

 پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال که شکایتش را از علی ضیاء پس گرفته بود پیرامون این موضوع  صحبت کرد.

مظلومی در ابتدای صحبت‌هایش با ابراز تأسف از اتفاق افتاده گفت: از اتفاق رخ داده متأسف هستم و وقتی موضوع را شنیدم ناراحت شدم. این درست نیست که در تلویزیون در مورد اهالی فوتبال اینگونه صحبت شود آن هم توسط یک فوتبالی.

وی افزود: ما باید به یکدیگر احترام بگذاریم و اصول اخلاقی را رعایت کنیم، میناوند که خود زمانی ملی‌پوش بوده باید از استقلالی‌ها و سرمربی و بازیکن این تیم عذرخواهی کند. بارها اتفاق افتاده که در جمع یکدیگر صحبت کرده‌ایم و صحبت علیه یکدیگر را محکوم کردیم. ما فوتبالی‌ها ممکن است در زمین با هم رقیب باشیم اما در بیرون از زمین با هم رفیق هستیم و رفت و آمد داریم.

مظلومی تأکید کرد: مگر غیر از این است که بازیکنان سابق استقلال و پرسپولیس و کنونی همین حالا با هم رفت و آمد دارند؟ اگر ما فوتبالی‌ها حرمت یکدیگر را حفظ نکنیم چگونه تماشاگران روی سکوها به هم فحاشی نکنند؟ میناوند پسر خوبی است و من از او می‌خواهم عذرخواهی کند و قائله را ختم به خیر کند. درست است که او پرسپولیسی است اما اگر قرار باشد استقلالی‌ها هم جواب او را بدهند ممکن است تنش ایجاد شود، بازتاب خوبی در جامعه نداشته باشد.استقلال میلیون‌ها هوادار دارد و درست نیست که با زدن این‌حرف ها برای هواداران استقلال حساسیت درست کند.

سرمربی سابق استقلال با اشاره به اتفاقی که در مورد وی و علی ضیاء رخ داد، گفت: جا دارد از حبیب کاشانی که این روزها روی تخت بیمارستان هست یاد کنم و اتفاقاً چند روز پیش به عیادت او رفتم و امیدوارم هرچه زودتر سلامتی‌اش را به دست بیاورد. او به گردن فوتبال خیلی حق دارد و آن روز هم به اردوی تیم آمد و وقتی او وساطت کرد نتوانستم حرفی بزنم، حقیقتاً زبانم بند آمده بود. با وجود اینکه خیلی‌ها وساطت کردند و من قبول نکرده بودم اما وقتی حبیب کاشانی را دیدم نتوانستم نه بگویم.

مظلومی در خصوص اظهار نظر منصوریان مبنی بر اینکه تا آخر این شکایت را پیگیری می‌‌کند، گفت: من از علی (منصوریان) می‌خواهم که سعه ‌صدر نشان بدهد و عکس‌العملی به این موضوع‌ها نداشته باشد. میناوند جوانی کرده و صحبتی انجام داده که نباید انجام می‌داده است، هرچه این موضوع ادامه داشته باشد به ضرر استقلال و منصوریان خواهد بود به خاطر این می‌گویم که منصوریان وارد بحث شکایت و این مسائل نشود.