به گزارش افکارنیوز،

صحبت های اخیر مهرداد میناوند در مورد علیرضا منصوریان و سید مهدی رحمتی با واکنش تند باشگاه استقلال و اهالی فوتبال روبرو شده و باشگاه استقلال قرار است از میناوند به دلیل به کار بردن الفاظ نامناسب شکایت کند. میناوند با انتشار پست جدیدی در صفحه شخصی خود ضمن خط و نشان کشیدن برای استقلالی ها مدعی شد این ماجرا را تا آخر پیگیری می کند. میناوند در صفحه شخصی اش نوشت:

«آقاى مربى آقاى به اصطلاح کاپیتان چه کسى رو از چه چیزى می ترسونید؟؟ شنیدم که گفته اید کسى وساطت نکند، من هم از همه پیشکسوتان می خواهم به هیچ وجه وساطت نکنند. می خواهم تا آخرش بروم. مگر آن روزى که در دیدار دوستانه با خونه به خونه خط دادید به سکوهایتان که مرا به باد ناسزا بگیرند عذرخواهى کردید که الان انتظار عذرخواهى دارید. در یک برنامه حرف هایى به صورت شوخى گفته شد که حقیقتا برخلاف میلم به زبان آوردم.

شما که لابی هاى قوی تون رو به کار انداختید، کانال هاى جعلی تون شروع کردن به چاپ مصاحبه هاى خیالى از پیشکسوتان پرسپولیس. من با تک تکشون صحبت کردم و هیچکدوم شان روحشان هم از این مصاحبه ها خبر نداشت. تمامی مصاحبه هاى دیگران هم با تحریف همین سایت ها چاپ شدند. فعلا که شما از این فوتبال سود می برید و سکو و لابی قوى دارید و همه جوره در حال تخریب و ناسزاگویى بنده هستید. من که به این فوتبال نچسبیده ام و هیچ منفعتى هم از آن ندارم، اما دلم و پشتم گرم به این هواداران و مردم خونگرم است. من فرزند مکتب تیمى هستم که وقتى با بزرگ این باشگاه على پروین در تلویزیون شوخى کردم علیرغم شیطنتهاى زیاد اطرافیان این کار را یک شوخیه قشنگ و بانمک تلقى کرد.

پ.ن.١: لطفا انقدر هم دم از مکتب و مرامِتون نزنید برید یک سرى هم به سایت ها، پست ها و کامنت هاى هوادارانتون بزنید که چه سنگ تمامى گذاشته اند و مرا مورد کثیف ترین و شنیع ترین واژه ها قرار داده اند. هر چند که براى من تازگى ندارد و همیشه با جنبه بالاى خودم این تحرکات را نادیده گرفته ام.

پ.ن.٢: در یک جایى دیدند یک نفر زشت ترین الفاظ را نثار یک بنده خداى دیگرى می کند. علت را جویا شدند و گفتند چرا انقدر به این بنده خدا فحش رکیک می دهى گفت این فلان فلان شده به من گفته بى ادب. حالا شده داستان ما و مکتبشان را هم به رخ می کشند. هر چند حجازى ها و پورحیدرى ها فرزند خَلف این مکتب هستند و قابل ستایش. ولى این کجا و آن کجا».