به گزارش افکارنیوز،

در ادامه این رقابت ها تیم های کره جنوبی و قزاقستان از ساعت 15:30 امروز (دوشنبه) به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی سه بر یک کره ای ها به پایان رسید.

چشم بادامی ها ست اول، دوم و چهارم این مسابقه را با امتیازات 25 بر 18، 25 بر 12 و 25 بر 22 به سود خود رقم زدند و قزاقستان فقط در ست سوم با امتیاز 20 بر 28 حریفش را شکست داد.

با این نتیجه، کره جنوبی که در هر سه مسابقه قبلی خود شکست خورده بود سرانجام به پیروزی دست یافت و با یک برد و 4 امتیاز در رده چهارم مسابقات قرار بگیرد. قزاقستان هم بدون امتیاز و پیروزی، در انتهای جدول باقی ماند.

رقابت های گروه A انتخابی مسابقات قهرمانی 2018 جهان در منطقه آسیا، از 19 تا 23 در سالن حسین رضازاده اردبیل برگزار شد. تیم های ایران، کره جنوبی، چین، قطر و قزاقستان در این رقابت ها به مصاف هم رفتند و در نهایت تیم های ایران و چین توانستند سهمیه مسابقات جهانی را کسب کنند.

پیش از این ژاپن و استرالیا با قرار گرفتن در رده های اول و دوم گره B رقابت های انتخابی آسیا، سهمیه شرکت در مسابقات قهرمانی جهان را به دست آورده بودند.

تیم های بلغارستان و ایتالیا به عنوان میزبان، لهستان قهرمان دوره قبل، برزیل قهرمان آمریکای جنوبی و فرانسه، هلند، اسلوونی، روسیه، صربستان، فنلاند و بلژیک (هفت سهمیه اروپا) نیز تیم های راه یافته به مسابقات قهرمانی 2018 جهان هستند.