به گزارش مهر،کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص بازیکنان خاطی تیم فوتبال پرسپولیس که در دیدار مقابل داماش گیلان مرتکب متخلف شده بودند را پس از نزدیک به یک ماه اعلام کرد که براین اساس هر دو بازیکن مجموعا ۳۰ ماه از حضور در میادین محروم شدند.

کمیته انضباطی رای خود را در خصوص محمد نصرتی و شیثرضایی اعلام کرد که بر مبنای این رای شیثرضایی به ۳۰ میلیون تومان جریمه و ۲۰ ماه محرومیت(چهار ماه برای ارتکاب عمل زننده و ۱۶ ماه برای جریحه‌دار نمودن اخلاق عمومی) محکوم شده و برای محمد نصرتی نیز ۳۰ میلیون تومان جریمه و ۱۰ ماه محرومیت(چهار ماه ارتکاب عمل زننده و ۶ ماه برای جریحه دار شدن اخلاق عمومی) در نظر گرفته شده است.

پیش از این باشگاه پرسپولیس شیثرضایی را ۳۰۰ میلیون تومان جریمه و از همراهی تیم فوتبال این باشگاه تا پایان فصل جاری محروم کرده و برای محمد نصرتی جریمه‌ای ۲۵۰ میلیون تومانی و محرومیت تا نیم فصل را در نظر گرفته بود.

باشگاه پرسپولیس نیز به دلیل سهل انگاری مسئولان این باشگاه در انجام امور فرهنگی که موجب بروز رفتارهای زشت توسط بازیکنان این تیم شده، ۲۰ میلیون تومان جریمه نقدی شده است.

در جریان دیدار داماش گیلان - پرسپولیس محمد نصرتی و شیث رضایی پس از به ثمر رسیدن گلهای اول و دوم پرسپولیس حرکاتی را انجام دادند که جرایم انضباطی را برای آنها به دنبال داشت.