مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاههای کشور از ساعت ۱۴:۳۰ امروز یکشنبه با برگزاری دو بازی پیگیری شد که در پایان این دیدارها نتایج زیر رقم خورد:

* ماشین سازی تبریز یک - داماش گیلان یک(این بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد)
گل: محسن دلیر(۲۳) برای ماشین سازی و محمدرضا مهدوی(۸۹) برای داماش گیلانی

* ذوب آهن اصفهان ۲ - پرسپولیس ۳
گل‌ها: فرشید طالبی(۷) و سیدمحمد حسینی(۵۶) برای ذوب آهن و مازیار زارع(۱۷ - پنالتی و ۷۸) و امیرحسین فشنگچی(۶۰) برای پرسپولیس

پرسپولیس در بازی مقابل ذوب آهن که در حضور سه هزار و پانصد تماشاگر ورزشگاه فولادشهر برگزار شد، نمایشی نه چندان قدرتمند داشت اما توانست میزبان خود را با نتیجه ۳ بر ۲ از پیش رو بردارد و همچنان در مسابقات جام حذفی باقی بماند.

دروازه مدافع عنوان قهرمانی خیلی زود در دقیقه ۷ توسط فرشید طالبی باز شد اما با گل دقیقه ۱۷ مازیار زارع که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید بازی به تساوی کشیده شد، نتیجه‌ای که تا پایان نیمه اول نیز پابرجا ماند.

در نیمه دوم بازهم این تیم ذوب آهن بود که به مانند دقایق پایانی نیمه اول یک سر و گردن از پرسپولیس بالاتر بود و در دقیقه ۵۶ توسط سیدمحمد حسینی به گل دوم رسید. این گل که با ضربه سر به ثمر رسید تا پنج دقیقه دوام داشت و سرخپوشان در دقیقه ۶۰ با زرنگی بادامکی و فرصت طلبی امیرحسین فشنگچی به گل دوم رسیدند.

پرسپولیس از دقیقه ۷۰ به بعد ابتکار عمل را در دست گرفت و با گل دقیقه ۷۸ مازیار زارع که با شوتی سرکش به ثمر رسید کار میزبان را یکسره کرد تا همچنان در جام حذفی باقی بماند. پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاههای کشور به مصاف برنده بازی استقلال - سایپامهر کرج می رود.