به گزارش افکارنیوز،

الاهلی و تیم فوتبال پرسپولیس یک دیدار بسیار حساس پیش رو دارند. آنها باید در دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه 21 شهریور به مصاف هم بروند.

این دیدار برای هر دو تیم بسیار حساس است و این دیدار در حالی برگزار می‌شود که جدال رفت در عمان با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

این روزها هر دو تیم به خاطر در اختیار نداشتن بازیکنان ملی پوش خود به مشکل خورده‌اند و نمی‌توانند تمرینات را آن‌گونه که سرمربی تیم دوست دارد انجام دهند.

الاهلی هشت بازیکن تاثیر گذار و اصلی خود را به خاطر حضور در تمریتات تیم‌ ‌ملی کشورشان در اختیار ندارد و همین باعث شده تا رسانه‌های سعودی از این وضعیت تیم الاهلی به عنوان بحران و مشکل بزرگ یاد کنند، چرا که سرمربی، اوکراینی این تیم نمی‌تواند برنامه‌های تاکتیکی خود را برای دیدار برگشت برابر تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر غیبت این تعداد زیاد بازیکن اجرا کند.

روزنامه الریاض عربستان نوشت که تمرینات الاهلی بعد از پنج روز استراحت تنها با حضور 17 بازیکن برگزار شد و ربروف فقط نظاره‌گر تمرین است و نمی تواند به خاطر غیبت هشت بازیکن تیمش عملا برنامه های خود برای دیدار برگشت برابر پرسپولیس را تشریح کند.

تیم فوتبال پرسپولیس هم مانند الاهلی شرایط مشابهی دارد، چرا که این تیم شش بازیکن خود را به خاطر حضور در اردوی تیم‌ ‌ملی در اختیار ندارد. علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمد انصاری، وحید امیری، مهدی طارمی و بشار رسن، شش بازیکنی هستند که این روزها در تمرینات تیم فوتبال حضور ندارند.