به گزارش افکارنیوز،

در روزهایی که در استقلال انواع و اقسام حاشیه ها وجود دارد و مصدومیت بازیکنان این تیم هم پایانی ندارد، یکی از ارکان دفاعی استقلال پژمان منتظری با مصدومیت شدید از ناحیه کتف هم روبه رو شده است.

این مصدومیت به قدری شدید است که با تاکید کادر پزشکی باید منتظری سریع جراحی شود در بهترین حالت نقاهت و بازگشت منتظری به میادین، این بازیکن حدود سه ماه از فرم بازی دور خواهد بود و مطمئنا منتظری نمی تواند به استقلال حداقل تا هفته های پایانی نیم فصل کمک کند.

در این بین اخباری از بازگشت قریب الوقوع مگویان مدافع ارمنی به استقلال منتشر شد. برای پی بردن به صحت و سقم این خبر با ادموند اختر تماس گرفتیم. اختر که مدیر برنامه های مگویان است نظری برخلاف این خبرها داشت و گفت: به تنها چیزی که فکر نمی کنیم بازگشت مگویان به استقلال است. با این مردانگی که آقایان مدیر فنی و سرمربی یعنی بهتاش فریبا و علیرضا منصوریان انجام دادند اصلا ارزش این را ندارد که مگویان به استقلال برگردد. لطف کنند مگویان را فراموش کرده و به گزینه های دیگری فکر کنند.

اختر در پایان گفت: حالا که در تنگنا قرار گرفته اند و نیاز دارند به یاد مگویان افتاده اند. اینها همانهایی بودند که مگوییان را به هیچ عنوان قبول نداشتند.

باتوجه به نظر ادموند اختر و دریافت نامه ای مبنی بر عدم نیاز به مگویان از باشگاه استقلال به نظر می رسد استقلال که درابتدای فصل با پر بودن لیست بازیکنان مواجه بود حالا باید فکری برای پر کردن این لیست کند!