به گزارش افکارنیوز،

سیروس دین‌محمدی در مورد دیدار فردای ایران و کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه گفت: ایران بازی سختی خواهد داشت، ولی تیم ما آن‌قدر قدرت دارد که در این مسابقه نتیجه بگیرد. کی‌روش هم این بازی را جدی گرفته است. این رفتار سرمربی تیم ملی واقعاً برای من جالب توجه است. او اعتقاد دارد که باید در فوتبال تلاش کرد و زحمت کشید. قطعاً کی‌روش از بازیکنانش می‌خواهد که با جان و دل در این بازی به میدان بروند. من امیدوارم بتوانیم در کره جنوبی باز هم نتیجه خوبی بگیریم.

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال همچنین در واکنش به اولتیماتوم مسئولان باشگاه به علیرضا منصوریان اظهار داشت: من معتقدم هیئت مدیره باشگاه استقلال به منصوریان اعتماد دارد و مسئولان باشگاه می‌خواهند که استقلال به شرایط خوبی برگردد. شاید این اولتیماتوم به کادر فنی استرس بدهد، ولی یک تلنگر برای بازیکنان استقلال خواهد بود تا نشان دهند که منصوریان را دوست دارند.

دین‌محمدی در پاسخ به این پرسش که وضعیتش در راه‌آهن به کجا رسید، تصریح کرد: من چند روز پیش استعفا کردم، با این حال دوشنبه شب با مدیرعامل باشگاه صحبت کردم و برخی مشکلات مورد بررسی قرار گرفت. با استعفای من موافقت نشده است و امیدوارم که مشکلات باشگاه راه‌آهن برطرف شود تا این تیم بتواند شرایط خوبی داشته باشد.