به گزارش افکارنیوز،

امید ابراهیمی از این بازی می‌تواند برای استقلال به میدان برود. این خبر بسیار خوبی است. برای تیمی که فصل گذشته بسیاری از امتیازاتش را با اتکا به این بازیکن بدست آورد بازگشت او در این شرایط بحرانی مژدگانی هم می‌خواهد. اما بازگشت امید ابراهیمی یک مشکل برای ترکیب استقلال بوجود خواهد آورد. کدام بازیکن از ترکیب خارج شود؟

با بازگشت ابراهیمی، یا نورافکن باید خارج شود یا چشمی. امید نورافکن، بازیکن جوان استقلال که هم شرایط خوبی دارد و هم خروجش از ترکیب، میانگین سنی استقلال را بالا می‌برد. روزبه چشمی هم که بی‌شک نمی‌تواند گزینه نیمکت استقلال باشد. حالا منصوریان در این شرایط باید چکار کند و امید ابراهیمی را جانشین چه کسی کند؟

مصدومیت پژمان منتظری می‌تواند کمی حل این معادله را ساده‌تر کند. چشمی بازیکنی است که با پست دفاع وسط بیگانه نیست. او در تیم ملی امید در این پست به میدان رفت و گفته می‌شود که کی‌روش هم او را برای همین پست به اردو دعوت کرده است. همچنین این بازیکن در تیم‌های باشگاهی‌اش و در همین استقلال هم در مواقع ضرورت دفاع وسط بوده است. با توجه به این که عظیم گوک هم که ابتدا شایعه مصدومیتش مطرح شد و حتی اگر مصدوم هم نباشد به دلیل اشتباه بازی اول در میان گزینه‌های منصوریان تا اطلاع ثانوی قرار ندارد، پادوانی تنها گزینه باقی‌مانده برای خط دفاعی استقلال است، حضور چشمی می‌تواند خیال منصوریان را بابت خط دفاعی تیمش راحت‌تر کند. حالا او به جای انتخاب اجباری از میان یک گزینه، می‌تواند میان چشمی و پادوانی فکر کند و با یک انتقال هم معادله خط هافبک را حل کند و هم جای خالی منتظری را با گزینه مناسبی پرکرده و یک آلترناتیو هم روی نیمکت داشته باشد.