به گزارش افکارنیوز،

 تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار دوستانه‌ای که روز گذشته در کرج برگزار کرد، امروز صبح در ورزشگاه شهید کاظمی، تمرینات ریکاوری خود را زیر نظر کادر فنی آغاز کردند.

سرمربی پرسپولیس ابتدا دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و در خصوص بازی تدارکاتی و خیرخواهانه روز گذشته گفت: خیلی خوشحالم که در دیداری خیرخواهانه شرکت کردیم و توانستیم دل کودکان بی‌سرپرست را شاد کنیم. این بازی انسان دوستانه‌ای بود که باید در آن شرکت می‌کردیم.

وی افزود: حضور در پرسپولیس فقط فوتبال بازی کردن نیست و وظایف اجتماعی هم بر عهده شماست. دیروز بین دو نیمه دیدید که چقدر پول جمع شد و چقدر بچه‌های بی‌سرپرست خوشحال شدند.

ایوانکوویچ همچنین عید سعید قربان را به بازیکنان تبریک گفت و به آنها عیدی داد. عیدی برانکو به بازیکنان اعلام تعطیلی تمرین نوبت بعدازظهر امروز بود.

* مارکو استیلینوویچ مربی بدنساز پرسپولیس نیز پس از آنکه با اجازه برانکو چند روز دیرتر به تعطیلات خود در کرواسی پایان داده بود در تمرین امروز حضور یافت.

* همچنین محسن مسلمان که به دلیل مصدومیت در تمرینات روزهای پیشین تیمش غایب بود در ورزشگاه شهید کاظمی تهران حاضر شد و در تمرینات گروهی تیم شرکت کرد.