به گزارش افکارنیوز،

مجتبی محرمی پیشکسوت پرسپولیس پیرامون دیدار پرسپولیس و پیکان اظهار داشت: ابتدا باید به پیکان تبریک بگویم، پرسپولیس بازی همیشگی خود را انجام نداد و باید قبول کنیم می توانستیم بهتر از این ظاهر شویم که البته این موضوع می تواند دلایل زیادی داشته باشد.

وی افزود: فکر می کنم برانکو ایوانکوویچ مراعات برخی بازیکنان اصلی خودش را کرد و تغییراتی در ترکیب سرخپوشان بوجود آورد که این نکته در کنار گل زودهنگام و در ادامه بسته بازی کردن تیم پیکان روی روند پرسپولیسی ها تاثیر گذاشته بود و بچه ها اشتباهاتی داشتند که مهمترین آنها روی آوردن به بازی هوایی بود. به هر حال خستگی بازی قبلی و مواردی که بیان کردم دست به دست هم داد تا پرسپولیس نتواند نتیجه دلخواه خود را بگیرد.

مدافع اسبق پرسپولیس درباره بازی با سپاهان گفت: این بازی قبل از دیدار با الهلال است و نتیجه آن به لحاظ روحی روانی در تیم تاثیرگذار است. امیدوارم سیدجلال بتواند در این بازی حضور داشته باشد و اگر به بازی با سپاهان نمی رسد حداقل بازی مهم مقابل الهلال را از دست ندهد. البته بازی با سپاهان ساده نیست چرا که این تیم نتایج ضعیفی تا اینجای لیگ داشته و به هر شکل ممکن می خواهد پرسپولیس را متوقف کند اما ما هم پرسپولیس هستیم و اگر بازیکنان طبق دستورات برانکو در زمین بازی کنند، فکر می کنم کفه ترازو به سمت پرسپولیس سنگین تر است.

ملی پوش اسبق ایران درباره بازی حساس پرسپولیس و الهلال اظهار کرد: این بازی بسیار حساس است و بازیکنان بدانند تیمی برنده می شود که اشتباهات کمتری داشته باشد و درکنار آن به بهترین نحو از فرصت های بدست آمده استفاده کند. من به این تیم  بسیار امیدوار هستم و فکر می کنم  پرسپولیس با تدابیر کادر فنی می تواند تیم الهلال را حذف کند و به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.