به گزارش افکارنیوز،

عیسی آل کثیر در خصوص شرایط تیمش اظهار داشت: در حال حاضر که جایگاه مان در جدول اصلا خوب نیست؛ ما همه تلاش مان براین است اوضاع را بهتر کنیم. تیم ما تاوان اشتباهات مدیریت قبلی را می دهد، افرادی که اصلا دنبال فوتبال و پیشرفت آن نبودند و چه چیزی از جان این ورزش و تیم می خواستند خدا می داند.

وی ادامه داد: هر سه بازی 10 روز تیم ما بدون تمرین بود، ما حتی البسه مناسب و زمین برای تمرین نداشتیم. هماهنگی در زمین پر از سنگ با لباس های بی کیفیتی که هرکدام بک رنگ بود باعث شد تیم ما نابود شود؛ مقصر همه این اوضاع مدیریت قبلی بود. تیمی که در سال های گذشته جز 6 تیم برتر آسیا بود را آقایان منفعت طلب به این روز انداختند، حالا ناراحتی و سختی اش برای ماست.

بازیکن تیم فوتبال نفت طلاییه در خصوص اوضاع مالی افزود: از مدیریت قبلی 10% پول مان را گرفته ایم؛ سال گذشته هم که هیچ پولی دریافت نکرده بودیم یک چک 10درصدی برای دهم این ماه گرفتیم که هنوز معلوم نیست پاس شود با نه! اما خداراشکر با روی کار آمدن مدیریت جدید شرایط بهتر است. تمرینات روی نظم برگزار می شودو ما همه تلاشمان برای بالا آوردن تیم در جدول خواهیم کرد. امیدوارم بتوانیم با نتایج خوبی که دریافت می کنیم جواب زحماتشان را بدهیم.

آل کثیر در خاتمه در خصوص دیدار با سپاهان عنوان کرد: دیدار سختی پیش رو خواهیم داشت؛ نکته جالب در دیدارهای ما این است حریف های ما قبل از رویارویی به مصاف پرسپولیس تهران می روند و با انگیزه ای مضاعف به جنگ ما می آیند. اما ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب کنیم.