به گزارش افکارنیوز،

رضا شاهرودی در مورد بازی پرسپولیس و الهلال عربستان گفت: بازی بسیار سختی است و تیم الهلال تیمی قوی با بازیکنان خارجی درجه یک است اما پرسپولیس نیز تیم بسیار خوب و یکپارچه ای است و در چند بازی گذشته خود با وجود اینکه در بازی ها از حریف خود عقب افتاده اما توانسته با انجام تعویض های طلایی و به موقع به بازی برگردد و من بسیار خوشبین هستم که پرسپولیس بازی با الهلال را با برد پشت سر بگذارد.

وی در ادامه تصریح کرد: پرسپولیس باید یک بازی منطقی انجام دهد و با تمرکز بالا بازی کند و همچون بازی قبل دچار اشتباه و اخراج نشود چرا که در این بازی حساس تیم را دچار مشکل می کند، البته نبود چند بازیکن از جمله مهدی طارمی ، کمال کامیابی نیا و ... برای تیم خطرناک است ولی می توان با جایگزینی مناسب و انجام بازی منطقی و درست این مشکل را حل کرد.

وی در خصوص اتفاق رخ داده برای طارمی افزود: مقصر واقعی این جریان مشاور طارمی است که او را به طور کامل در جریان قراردادش نگذاشته و این بازیکن نباید قرارداد خود را یک طرفه و بدون در نظر گرفتن مشکلات بعد از آن فسخ می کرد. طارمی گل زن اول لیگ برتر است و امیدوارم مشکل او به زودی برطرف شود تا بتواند دوباره در بازی های باشگاهی و ملی حضور داشته باشد.