به گزارش افکارنیوز،

سیدجلال حسینی که در تمرینات پیش از دیدار برابر الهلال عربستان و در اردوی امارات با حضور در جمع دیگر بازیکنان برانکو را امیدوار به بازگشت کاپیتان اول تیمش کرده بود، شب قبل از بازی با اعلام اینکه قادر به حضور در این بازی نیست  اردوی سرخپوشان را در شوک فرو برد.

سرمربی کروات سرخپوشان که در غیاب محمد انصاری و کمال کامیابی نیا امیدوار به سود بردن از این بازیکن  با توجه به شرایط تمرینی‌اش بود، در فاصله 24 ساعت به شروع بازی باید تصمیم دیگری اتخاذ می‌کرد که این مساله باعث دگرگونی خط دفاعی تیم شد.

اولین حضور فیکس شایان مصلح در خط دفاعی و بازگشت مجدد صادق محرمی به سمت راست که فرسنگ‌ها از روزهای اوجش فاصله دارد و در کنار بازگشت ماهینی به دفاع میانی یک شب تلخ را در ابوظبی اینبار برای پرسپولیس رقم زد. سیدجلال حسینی بعد از دیدار مقابل سیاه جامگان اکنون 42 روز دور از ترکیب سرخپوشان قرار دارد و این با توجه به این که ابتدای فصل را نیز به دلیل مصدومیت غایب بود، بزرگترین ضربه را به استراتژی تاکتیکی برانکو وارد کرد تا او در حساس‌ترین و سرنوشت‌سازترین بازی تاریخ باشگاهی پرسپولیس از در اختیار داشتن کاپیتان اول و مدافع قابل اعتماد خود محروم باشد. اکنون باید دید این بازیکن که تاثیر زیادی در عملکرد دفاعی فصل گذشته پرسپولیس داشته چه زمانی به ترکیب باز خواهد گشت تا آشفتگی در این پست را کاهش دهد.