به گزارش افکارنیوز،

مجید نامجومطلق بازیکن سابق تیم ملی و استقلال در خصوص دیدار تیم ملی و روسیه با خبرنگار ما گفتگویی داشت که ماحصل آن را می خوانید.

محک جدی خوردیم

بازی محکم و پرفشاری بود و تیم ملی در این دیدار محک جدی خورد. ما توانستیم مقابل تیم قدرتمند روسیه نمره قبولی بگیریم و بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. روسیه تیم قابلی است و ایستادگی در برابر این بازیکنان قوی کار دشواری بود که ملی پوشان به خوبی از پس آن برآمدند. نباختن های کی روش ادامه دارد و این جای بسی خرسندی است که تیم ما سخت می بازد. این نشان می دهد که شاگردان کی روش به خودباوری رسیده اند و با جنگندگی هیچگاه به سادگی قافیه را به حریف نمی بازند.

کی روش ترکیب اصلی اش را شناخته

کی روش ترکیب اصلی خود را شناخته و به نظرم 80 درصد ارنج اصلی شکل گرفته است. این بازی ها هم کمک می کند تا بازیکنان به هماهنگی بیشتری برسند و هم اینکه در یکی دو پست باقیمانده بتوانیم به مهره های قابل اتکای خود برسیم. امیدوارم تا شروع جام جهانی روند برگزاری دیدارهای تدارکاتی با تیم های بزرگ دنیا ادامه داشته باشد.

در گلزنی ضعف داریم

خط دفاعی ما خیلی تحت فشار بود و توانست نمره قبولی بگیرد. ما هرچقدر در فاز دفاعی خوب و بی نقص عمل می کنیم هنوز در فاز هجومی مشکل داریم و نمی توانیم موتور گلزنی مان را راه بیندازیم. باید دید هدف تیم ملی چیست؟ آیا قرار است برویم جام جهانی و فقط گل نخوریم یا اینکه بتوانیم گل بزنیم و به دور بعد صعود کنیم؟ به نظرم اگر قرار است به فکر صعود باشیم باید کی روش روی گلزنی تیم ملی هم برنامه ریزی کند.

بیرانوند بهترین بازیکن ما بود

بیرانوند عملکرد خیلی خوبی داشت و مانع از شکست تیم ملی شد. او روی گل دریافتی اصلا مقصر نبود و توانست با عکس العمل های به موقع خود بسیاری از حملات مهاجمان روسیه را خنثی کند.

تبریک به نوجوانان

واقعا برد مقابل آلمان کار بزرگی بود که نوجوانان کشورمان بدون ادعا دست به کار بزرگی زدند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و شاگردان آقای چمنینان به مراحل بعد نیز صعود کنند. باید به این بچه ها تبریک جانانه ای گفت.