به گزارش افکارنیوز،

شب گذشته در ادامه مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در رده زیر ۱۷ سال، تیم کشورمان موفق شد با ارائه بازی قدرتمندانه تیم آلمان را ۴ بر صفر شکست دهد.

پس از این دیدار هفته‌نامه کیکر در تحلیلی در مورد این بازی نوشت: تیم زیر ۱۷ ساله‌های آلمان بعد از نمایشی ضعیف، در بازی دوم مرحله گروهی جام جهانی در هندوستان ، مقابل ایران ۴ بر صفر بازنده شد. در دفاع، نوجوانان آلمان مرتکب اشتباهات متعددی شدند و حتی امکان داشت در این دیدار بیشتر از ۴ گل هم دریافت کنند.

این نشریه ادامه داد:کریستیان وک، سرمربی تیم نوجوانان آلمان بعد از برد ۲ بر یک روز نخست مقابل کاستاریکا، تصمیم گرفت در بازی با ایران ۴ تغییر را در ارنج خود به وجود آورد.در حالیکه عباس چمنیان، سرمربی ایران با همان بازیکنان قبلی که گینه را شکست داده بودند به میدان رفت.

کیکر در پایان عنوان کرد: در این بازی تیم آلمان هیچگاه خودش را پیدانکرد و در دقیقه 6 با گل دلفی 1بر صفر عقب افتاد.پس از این گل، ثبات شاگردان کریستین ووک به هم ریخت و در دفاع مرتکب اشتباه متعددی شدند. در حمله هم بندرت موقعیتی را روی دروازه تیم ایران ایجاد می کردند.تنها بازیکنی که در کار حمله تا حدود زیادی توانست موثر واقع شود، ستین بود که او در دقایق ۲۵ و ۲۹ اقدام از فاصله نسبتا دور اقدام به شوت‌زنی به سمت دروازه‌ ایران کرد که چندان خطرناک افاقه نشد.در حالیکه بازیکنان ایران هر حمله ای که روی دروازه آلمانی ها ایجاد می کردند بوی گل می داد.