به گزارش افکارنیوز،

علی اکبر طاهری، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به دنبال ارسال مدارک مبنی بر احقاق حق این باشگاه در قرارداد با مهدی طارمی است. باشگاه ریزه اسپور چندی پیش با طرح شکایتی از این باشگاه در خصوص قرارداد با مهدی طارمی در شرایطی که با حضور در ترکیه با این تیم قرارداد بسته بود، فیفا را با حکم محرومیت پرسپولیس مواجه کرده بود.

این در حالی است که علی اکبر طاهری همچنان معتقد است که این باشگاه پیش از خروج مهدی طارمی از ایران به مقصد ترکیه، قراردادش را با مهاجم آقای گل خود تمدید کرده بود و از آن به عنوان برگ برنده خود یاد کرده است تا موفق به شکستن حکم فیفا شود.

باشگاه مدعی می شود که ۲۴ فروردین ۹۵ با طارمی توافق نامه ای را امضا کرده که این بازیکن پذیرفته به مدت دو فصل دیگر در اختیار تیم پرسپولیس باشد و ۳۰ خرداد نیز بر سر جزییات قرارداد مذاکره شده است. علی اکبر طاهری در این خصوص به روزنامه پیروزی گفته است: اگر در CAS تاریخ  اثرانگشت و امضا هم بررسی شود ثابت می شود که 24فروردین چنین قراردادی امضا شده است.

باشگاه پرسپولیس در فیفا مدعی شده بود ۳۰ خرداد با طارمی قرارداد بسته و این بازیکن هشتم تیرماه با ریزه اسپور قرارداد بسته است. فیفا این ادعا را نپذیرفت و استناد آنها این بود که چرا پرسپولیس پس از پیوستن طارمی به ریزه اسپور هیچ شکایت یا اعتراضی نداشته است.

اکنون باید دید با این مدارک پرسپولیس موفق خواهد شد برائت خود را از فیفا دریافت کند یا باید مدت محرومیت تعیین شده را پشت سر بگذارد.