به گزارش افکارنیوز،

روزبه وثوق احمدی درباره راه حل باشگاه پرسپولیس برای تعلیق حکم محرومیت طارمی اظهار کرد: اگر باشگاه پرسپولیس قصد داشته باشد از تاریخ ثبت قرارداد با طارمی برای تعلیق محرومیتش استفاده کند باید این تاریخ در قرارداد این بازیکن و فدراسیون فوتبال ثبت شده باشد، در غیر این صورت فیفا دفاعیه باشگاه پرسپولیس را قبول نمی کند.

او ادامه داد: باشگاه پرسپولیس باید برای تعلیق حکم محرومیتش مدارک مستندی ارائه بدهد تا دادگاه عالی ورزش مجاب شود که دستور موقت برای تعلیق محرومیت این باشگاه و طارمی صادر کند.

مسئول کمیته تعیین وضعیت بازیکنان درباره حضور طارمی در بازی دوستانه برابر روسیه بیان کرد: طبق استعلام از فیفا مشخص شد که طارمی اجازه حضور در بازی های دوستانه را دارد و فقط از بازی های رسمی محروم است. حضور این بازیکن در بازی با روسیه قانونی بود.

وثوق احمدی درباره اینکه طارمی می تواند در بازی برگشت برابر الهلال بازی کند یا نه! بیان کرد: امکان صدور حکم نهایی در این مقطع کنونی وجود ندارد اما دادگاه عالی ورزش بعد از دریافت نامه اعتراض خیلی زود تشکیل جلسه می دهد و دستور موقت برای تعلیق حکم محرومیت طارمی را صادر می کند. در آن صورت طارمی می تواند در دیدارهای  ملی و باشگاهی بازی کند.

او در پایان  درباره نگرانی طارمی بابت از دست دادن  بازی های تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه خاطر نشان کرد: اگر حکم نهایی فیفا به ضرر طارمی و باشگاه پرسپولیس صادر شود در آن صورت محرومیت این بازیکن از زمان صدور نهایی رای اعمال می شود و اگر این محرومیت مصادف با بازی های تیم ملی در جام جهانی باشد، فیفا تصمیم نهایی را در این باره می گیرد.