به گزارش افکارنیوز،

محمد ایرانپوریان درباره شکست تیمش مقابل پیکان، اشتباهات فردی بازیکنان، محرومیت مهدی کیانی و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

پیکان بدون موقعیت ما را شکست داد

متاسفانه با اینکه مقابل پیکان عملکرد بدی نداشتیم و کمترین امتیازی که می توانستیم بگیری 3 امتیاز بود، اما موقعیت هایمان را از دست دادیم. در بازی که کاملا مسلط بودیم و می توانستیم ببریم، روی اشتباهات فردی بازنده شدیم. واقعا می توانم بگویم پیکان بدون موقعیت گل ما را شکست داد.

گروسیان گذشته را فراموش کند

فرزین گروسیان اشتباه کرد و این برکسی پوشیده نیست. اما او باید بداند با یک اشتباه دنیا به آخر نرسیده است. ما هم یک روز جوان بودیم و از این اشتباهات زیاد انجام دادیم. گروسیان نباید دیگر به گذشته فکر کند و باید تلاشش را به کار بگیرد تا از این پس قوی تر کار کند.

بازوبند مهم نیست، موفقیت مهم است

کاپیتانی در تراکتورسازی واقعا اهمیتی ندارد. در تراکتور همه برای موفقیت تیم تلاش می کنیم و هرکس هم کاپیتان باشد، مهم نیست. این بازوبند شایسته مهدی کیانی است و من هم در نبود او به دست بستم، اما واقعا بازوبند بسیار مقدس است که من واقعا دوست نداشتم آن را بر دست ببندم.

 نمی دانم چه بگویم

ما به تک تک نفرات خود در این شرایط نیاز داریم. شرایط ما ویژه و سخت است و شما می بینید که بازیکنان امید تراکتور الان از کمبود بازیکن، فیکس تیم شده اند. من واقعا نمی دانم باید چه بگویم؛ مشکلات زیادی داریم و فقط امیدوارم خیلی زود از این مشکلات رهایی پیدا کنیم.

شرایط اسفناک ما را درک کنند

محرومیت مهدی کیانی هرگز عادلانه نیست. نمی خواهم درباره اتفاقی که در رختکن افتاد، حرف بزنم؛ اما مسئولان شرایط تراکتورسازی را در نظر بگیرند. ما یکسال است که بازیکن جذب نکردیم. مهره های زیادی نیز از دست دادیم و الان کار به جایی رسیده که فقط یک بازیکن بالای 25 سال که خودم هستم در ترکیب تیم قرار دارد. من خواهشم از مسئولان این است شرایط اسفناک تراکتور را هم وقتی می خواهند چنین احکامی صادر کنند، درک کنند.

درباره استقلال و پرسپولیس هم اینگونه است؟

من نمی دانم آیا درباره استقلال و پرسپولیس هم حکم ها اینگونه صادر می شود؟ کدام بازیکن سرخابی ها محروم شده است؟ جالب است که اینقدر سریع السیر و با ضرب الاجل کیانی را محروم کردند؛ اما در قبال برخی بازیکنان دیگر هنوز هیچ اتفاقی رخ نداده است.