به گزارش افکارنیوز،

نصرالله عبداللهی  در رابطه با خبر خداحافظی پژمان منتظری از فوتبال اظهار داشت: این موضوع اصلا صحت ندارد و کسانی که این خبر را منتشر کردند به اشتباه این کار را انجام دادند.

وی افزود: ممکن است روند درمان او کمی طول بکشد. همانطور که مصدومیت دست محسن کریمی بهبود یافت، مصدومیت منتظری نیز خوب خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد انتقال تمرینات استقلال به زمین نوبنیاد اضافه کرد: در این هفته تمرینات‌مان را به این ورزشگاه خواهیم برد. ما مناقصه را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و این مجموعه کمی به تعمیرات احتیاج داشت که پس از رفع شدن نواقص تمرینات‌مان را به این مجموعه خواهیم برد.

عبداللهی در مورد آخرین وضعیت مهدی قائدی اضافه کرد: این بازیکن امروز قصد داشت به تیم امید برود تا آنها را در بازی که دارند همراهی کند اما ظاهرا این مساله منتفی شده و او امروز(شنبه) به تمرین تیم بزرگسالان بازخواهد گشت.

وی در مورد انتخاب دومین دستیار شفر هم تصریح کرد: نیازی به دستیار دوم نیست. درموت و بیژن طاهری در کنار شفر هستند و مگر چند کارت مربیگری می‌توانند برای یک تیم صادر کنند.

سرپرست استقلال در مورد اینکه کارت مربیگری طاهری صادر نشده بود، تصریح کرد: کارت طاهری صادر نشده بود و به همین خاطر او نتوانست روی نیمکت بنشیند اما کارت این مربی این هفته صادر خواهد شد تا مشکلی برای همراهی تیم نداشته باشد.

عبداللهی در مورد دربی اضافه کرد: امیدوارم بازی خوبی را پشت سر بگذاریم. این بازی نه به تعداد بازیکن، نه شرایط تیم و نه جایگاه تیم در جدول مربوط می‌شود و تنها عاملی که باعث موفقیت تیمی می‌شود تمرکز بالای آن است. ما در روزی بهترین بازیکنان را داشتیم و پرسپولیس 9 نفره را نتوانستیم ببریم از طرفی زمانی استقلال شرایط خوبی نداشت وبهترین پرسپولیس را سه بر یک بردیم.

وی در مورد اینکه آیا با منصوریان صحبتی داشته و آیا او دلخوری از هواداران دارد یا خیر، اضافه کرد: من با منصوریان صحبت کردم. شاید او از هواداران دلخور باشد و حق هم دارد.

عبداللهی در مورد اینکه چند لیدر روی سکوها علیه تیم فحاشی می‌کردند، اظهار داشت: به هر حال زمانی که تیم خوب بازی کند دیگر بهانه دست کسی نمی‌دهد که بخواهد علیه تیم فحاشی کند.

سرپرست تیم استقلال در مورد وضعیت بهنام برزای تصریح کرد: هنوز خبری در اینباره نیست. تا نیم فصل فعلا نمی‌توانیم کسی را بیاوریم چون چند بازی هنوز باقی مانده و باید نقطه ضعف‌های تیم را ببینند و طبق آن بازیکن جذب کنند.

وی در مورد وضعیت مجتبی جباری گفت: اطلاع دقیقی در اینباره ندارم و فقط در رسانه‌ها شنیدم که او از استقلال شکایت کرده است.

عبداللهی در مورد وضعیت جباری تصریح کرد: او قهر کرده است. این بازیکنان بزرگ شرایط ویژه‌ای دارند و زحمت‌های زیادی برای این تیم کشیده‌اند. به هر حال آنها غرور دارند و حرفی بزنند روی حرفشان هستند.

سرپرست استقلال در خصوص حکم مگویان تصریح کرد: اگر او را بخواهیم هم جایی برای او نداریم.