به گزارش افکارنیوز،

عصر پنجشنبه گذشته تیم‌های جوانان استقلال و نفت تهران در چارچوب رقابت‌های لیگ جوانان تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود استقلال پایان یافت.

در پایان بازی اتفاقات حاشیه‌ای و جنجالی عجیبی رخ داد که حتی به درگیری فیزیکی و کتک کاری شدید میان چند نفر از اطرافیان و همراهان دو تیم انجامید که در نهایت این خبر توسط ورمزیار تکذیب شد.

 غلامحسن علیمحمدلو که پسرش مهاجم تیم نفت تهران است در دقیقه ۹۲ تک گل تیم نفت را از روی نقطه پنالتی به ثمر مى رساند که همین امر باعث مى شود او توسط ورمزیار مدیر آکادمى استقلال مورد ضرب و شتم قرار گیرد.

با وجود این براى پیگیرى هاى بیشتر با ورمزیار مدیر آکادمى استقلال تماس حاصل کردیم تا صحت ماجراى کتک کارى را از بپرسیم.

ورمزیار درباره کتک کارى و جنجال پیش آمده گفت: از زمانى که به آکادمى استقلال آمده ام این آکادمى پاک و از بهترین آکادمى هاى با اخلاق بوده است و به هر حال یک سرى از دوستان با توجه به این مساله دنبال شیطنت هستند. تمام رده هاى استقلال از نونهالان، امید‌ها، نوجوانان و جوانان توانستند در دیدار هاى خود پیروز میدان باشند و همین مساله باعث شده تا براى ما حواشى درست کنند.

او بیان کرد: درگیرى و جنجالى در کار نبوده و این موضوع صحت ندارد و من تنها پس از بازى با داور در حال صحبت بودم که بازیکن نفت هم در آنجا حضور پیدا کرد و ما تنها از او خواستیم که محل را ترک کند و همه نظاره گر و شاهد در صحنه بودند.

ورمزیار افزود: درگیرى فیزیکی با بازیکنى نداشتم و همه دوستان و مسئولان حراست شاهد بودند. متاسفانه وقتى در فوتبال در حال رشد و پیشرفت هستید عده اى تنها به دنبال زمین زدن و درست کردن حواشى هستند.