به گزارش افکارنیوز،

محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان صدر نشین لیگ یک در رابطه با شرایط این تیم گفت: تلاش فراوانی کردیم تا به تیم شخصیت دهیم و خدا را شکر می کنم که تیم شخصیت پیدا کرده و میل به بردن چه در بازی های خانگی و چه در بازی های خارج از خانه در بین بازیکنان وجود دارد.

وی ادامه داد: در بین بازیکنان و تمام ارکان باشگاه دوستی و همدلی بسیار خوبی برقرار است که این موضوع یکی از مهم ترین فاکتور های موفقیت در تیم ما بوده است.

ملی پوش سابق کشورمان بازی های لیگ یک را بسیار سخت و سنگین دانست و خاطر نشان کرد: برای تیم ما که صدر نشین است کار سخت تر هم می شود و تیم ها با قدرت بیشتری به مصاف ما می آیند به همین دلیل همواره به بازیکنان تاکید می کنیم که مغرور نشوند؛ ضمن اینکه هنوز بیست و چهار بازی دیگر باقی مانده و با این امتیاز حتی ماندن در لیگ یک هم برای ما مسجل نشده است بنابراین حق نداریم از تلاش کشیدن دست بکشیم.

فکری در رابطه با محرومیت مسلمان و غفوری به دلیل استعمال قلیان هم گفت: اصل قلیان کشیدن جالب نیست و بازیکنان باید خیلی مراقب خود باشند به خصوص که در این دوره و زمانه به راحتی می توان از آدم های معروف فیلم و عکس تهیه کرد؛ اما سوال اینجاست که مسئولین که این چنین با بازیکنان برخورد می کنند آیا بستر مناسبی برای مقابله با این موضوع درست کرده اند؟! آیا الگوی مناسبی برای بازیکنان جوان ساخته ایم که از آن پیروی کنند، آیا از آدم های پاک در فوتبال حمایت شده و با آدم های ناپاک به درستی برخورد شده است که امروز این گونه با این جوانان برخورد می شود.

وی ادامه داد: امروز از سیاست مداران تا هنرمندان و آدم های عادی به سیگار و قلیان کشیدن مشغول هستند اگر این ها بد است باید برای همه بد باشد؛ باید بررسی کرد به جوانان چه چیزی داده ایم و در مقابل از آن ها چه چیزی می خواهیم و بعد آن ها را بازخواست کنیم.

کاپیتان سابق استقلال در رابطه با دربی هم تصریح کرد: من به عنوان یک استقلالی از این دربی کمی می ترسم به دلیل اینکه استقلال با انبوهی از مشکلات داخلی دست و پنجه نرم می کند و از طرفی شفر برای اولین بار است که شرایط این بازی خاص را تجربه می کند در حالی که در طرف مقابل پرسپولیس در سه سال گذشته همواره تیم خوبی بوده است ضمن اینکه برانکو نیز اکنون به خوبی برای این بازی با تجربه شده و شاید دیگر امسال برخلاف دربی گذشته بعد از جلو افتادن بازی را به نحوی اداره کند که استقلال نتواند به راحتی نتیجه را جبران کند.