به گزارش افکارنیوز،

درست هنگامی که منصوریان از هدایت استقلال استعفا داد و نیمکت آبی ها به مک درموت سپرده شد. نیمکتی که نه خبری از رحمتی بود و نه جباری. چرا که این 2 بازیکن پیش از اینکه مک درموت برای 2 بازی سرمربی شود توسط منصوریان و مدیران باشگاه از تیم کنار گذاشته شده بودند.

ماجرای شیر‌های جوان و پیر استقلال به تعبیر ایرلندی اخراجی

با وجود این حرف و حدیث هایی درباره بازگشت این 2 بازیکن در زمان سرمربیگری مک درموت در میان آبی ها به گوش رسید که طبق شنیده ها به نظر مک درموت با بازگشت رحمتی مخالفت کرده و همین موضوع به گوش کاپیتان آبی ها هم رسیده و همین مساله شروع یک دعوای خانگی را رقم زده است.

ماجرای شیر‌های جوان و پیر استقلال به تعبیر ایرلندی اخراجی

به هر ترتیب در روز های گذشته مک درموت دستیار و مربی بدنساز استقلالی ها از تیم کنار گذاشته شد تا بدین ترتیب رحمتی هم نسبت به این مساله واکنشی نشان دهد.

شنیده می شود هنگامی که مربی ایرلندی برای خداحافظی به تمرین استقلالی ها آمده بود، رحمتی با او رفتاری سرد داشته و همانند دیگر بازیکنان خداحافظی به صورت رسمی داشته است. البته در این میان فردی از برخورد سرد رحمتی و مک درموت چیزی را ندیده است و تمامی بر حسب احتمال بیان می شود.

با وجود این مک درموت ایرلندی هم پس از ناراحتی از رفتار سرد این دروازه بان به نظر فردای آن روز در صفحه اجتماعی اش از خجالت طرف مقابل در آمده  و اعلام کرده است: «در زندگی شیرهای جوان در نهایت کنترل را در دست می گیرند! در فوتبال، شیر های پیر بی دندان سعی می کنند آینده شیر جوان را خراب کنند! آینده از آن جوان هاست.»

ماجرای شیر‌های جوان و پیر استقلال به تعبیر ایرلندی اخراجی

با تمام اتفاقات افتاده بدون شک مک درموت با حضور حسین حسینی دروازه بان جوان آبی ها برای حضور در دروازه استقلال موافق بوده و این مساله را هم بار ها به منصوریان اعلام کرده بود  به این ترتیب با شروع چنین موضوعاتی در تیم کلید اختلافات این 2 رقم خورد، تا پس از مدت‌ها و با جدایی مک درموت از استقلال، اختلافاتی که هنوز تایید نشده میان دروازه بان و مربی نمایان شود.

ماجرای شیر‌های جوان و پیر استقلال به تعبیر ایرلندی اخراجی

همچنین در این میان مک درموت پیام جدیدی را منتشر کرده که بدون شک بی ربط به کاپیتان استقلالی ها نخواهد بود. مک درموت در پست جدید خود در صفحه اجتماعی اش بیان کرده است که آینده روشن است! مثبت فکر کن!گذشته ها گذشته است.

با تمام این تفاسیر به نظر می رسد اختلافاتی در این چند وقت میان مک درموت و رحمتی رقم خورده بود که با وجود جدایی مربی آبی ها این اختلافات سر باز کرد تا جایی که مربی ایرلندی جواب رفتار های رحمتی را در صفحه اجتماعی خود داد.

بدون شک شاید این جواب و اختلاف ها میان این 2 فرد ادامه دار باشد و باید دید در آینده چه اتفاق یا جواب های جدیدی از طرفین نسبت به یکدیگر  رخ می دهد. البته این احتمال وجود دارد که اصلا طرفین رابطه خوبی با هم داشته باشند و اینکه گفته می شود آنها نسبت به هم اختلافاتی دارند کذب باشد.

اما روی دیگر پُست مک درموت را برخی دیگر بدین شکل تعبیر می کنند.

آیاشیر جوان می تواند منصوریان باشد و شیر پیر شفر؟!

این همان رازی است که میک درموت جوابش را خوب می داند.