به گزارش افکارنیوز،

آرش شهامتی نژاد درباره کنار گذاشته شدنش از تیمنفت تهران اظهار کرد: پس از جدایی علی کریمی از نفت تهران و انتخاب مجددحمید درخشان، سرپرست جدید تیم برای حضور در تمرینات با تمام بازیکنان به جز من تماس گرفت و زمانیکه خودم با حمید منوچهری تماس گرفتم اعلام کرد در فهرست نفرات مدنظر درخشان جایی ندارم. این موضوع را قبول کردم و به دنبال گرفتن رضایت نامه ام رفتم.

درخشان اعلام کرده است مشکل اخلاقی دارم

او ادامه داد: زمانیکه برای کسب رضایت نامه ام به باشگاه رفتم، حمید درخشان اعلام کرد به من نیاز دارد و مسئولان باشگاه این کار را انجام ندهند. البته در کمال تعجب سرمربی نفت گفت شهامتی نژاد به دلیل مشکل اخلاقی تا اطلاع ثانوی حق حضور در تمرینات را ندارد. حدود چهار هفته از آن زمان گذشته و درخشان مجوز حضورم در تمرینات را صادر نکرده است. هیچکس هم جوابم را نمی دهد تا دست کم بتوانم رضایت نامه ام را بگیرم.

ثابت شود پشت درخشان حرف زده ام، دستش را می بوسم و تا آخر فصل خانه نشین می شوم

شهامتی نژاد خاطرنشان کرد: حمید درخشان می گوید من پشت سر او حرف زده ام اما به سرمربی نفت گفتم اگر بتواند این موضوع را ثابت کند دستش را می بوسم و دیگر سر تمرین نفت نمی روم. درصورتیکه او ثابت کند پشتش حرف زده ام تا آخر فصل خانه نشین می شوم اما شک نکنید درخشان نمی تواند چنین کاری انجام دهد چراکه به هیچ وجه درمورد او با هیچکس صحبت نکرده ام.

سرمربی نفت، جوان ترین بازیکن تیمش را آدم حساب نمی کند

هافبک تیم نفت تهران ادامه داد: اگر بنابرادعای درخشان من کار اشتباهی انجام داده ام باید او پدرانه در حق من به عنوان جوان ترین بازیکن نفت رفتار می کرد نه اینکه دنبال نابودی ام باشد. چهار هفته است مرا بلاتکلیف نگه داشته است. چهار هفته است نه اجازه می دهد سر تمرین بروم  و نه اجازه می دهد رضایت نامه ام صادر شود. در این وضعیت درخشان هر روز در مصاحبه هایش می گوید هیچ بازیکنی را از نفت کنار نگذاشته است. به نظر می رسد او یا مرا آدم حساب نمی کند یا اینکه جزء بازیکنان نفت نمی داند. رفتار درخشان، بی احترامی بزرگی در حق من است. نمی دانم حمید درخشان یادش نمی آید در زمان سرمربیگری علی کریمی و دوره قبلی حضور خودش در نفت برای تیم در لیگ برتر و سوپرجام بازی کردم؟

علی کریمی محترمانه عذر بازیکن مازاد را می خواست

شهامتی نژاد تصریح کرد: من یک بازیکن جوان هستم که از شهرستان به تهران آمدم تا در فوتبال پیشرفت کنم. آیا درخشان به عنوان یکی از پیشکسوتان نامدار فوتبال ایران به فکر آینده ام نیست که اینگونه رفتار می کند؟ یادم می آید در زمان نقل و انتقالات پیش فصل نادر صفرزایی در فهرست نفرات مدنظر علی کریمی قرار نگرفت و او از از مسئولان باشگاه درخواست کرد با احترام کامل رضایت نامه صفرزایی را صادر کنند. انتظار می رود درخشان هم اگر مرا نمی خواهد چنین رفتاری انجام دهد. با ادامه این روند فوتبال من نابود می شود. نمی دانم کدام فرد از خدا بی خبری به دروغ به درخشان گفته است که پشت سرش حرف زدم. سر سفره پدر و مادر بزرگ شده ام و اگر چنین کاری انجام داده بودم صادقانه اعلام می کردم.

نماینده مالک باشگاه نمی دانست درخشان بازیکن نفت را کنار گذاشته است

او در ادامه اظهار کرد: مگر امکان دارد بازیکن جوانی مانند من اینچنین بلاتکلیف باشد و نه بتواند سر تمرین برود و نه رضایت اش را بگیرد. در این وضعیت باید دردم را به چه کسی بگویم؟ زمانیکه برای دریافت رضایت نامه پافشاری کردم حمید منوچهری به من گفت با رضایی، وکیل باشگاه صحبت کنم اما جالب اینجاست او به عنوان نماینده جهانیان خبر نداشت که در تمرینات شرکت نمی کنم و گفت حمید درخشان به باشگاه اعلام کرده هیچ بازیکنی را کنار نگذاشته است. پس از پیگیری های رضایی مشخص شد نام من در فهرست مازاد نفت تهران نیست و باید تا آخر فصل در این تیم بمانم. با این وجود حق حضور در تمرینات را ندارم. باور کنید نمی دانم چه کار کرده ام که اینگونه باید اذیت شوم.

شاید سرمربی نفت از قیافه ام خوشش نمی آید

شهامتی نژاد با اشاره به تصمیم گیری اش برای جدایی از نفت تهران پس از دیدار سوپرجام گفت: پس از بازی نفت مقابل پرسپولیس با توجه به مشکلات مالی باشگاه و اینکه خانواده من جزء قشر کم درآمد جامعه هستند، تصمیم گرفتم از نفت جدا شوم. از یک تیم متمول هم پیشنهاد خوبی داشتم اما حمید درخشان اعلام کرد برای جدایی ام باید فکر کند. پیش از بازی با سپیدرود در هفته اول لیگ برتر هیچکس به من نگفت در فهرست ۱۸ نفره نفت حضور دارم و به همین دلیل با تیم به اردو نرفتم اما ساعت ۲۲:۳۰ شب قبل از بازی یکی از مسئولان باشگاه با من تماس گرفت و اعلام کرد با توجه به اینکه در فهرست ۱۸ نفره تیم هستم باید به سرعت خودم را به محل اردوی نفت برسانم و پس از بازی به کمیته انضباطی باشگاه بروم. زمانیکه به هتل لاله رسیدم حمید درخشان گفت خوش آمدی سریع به خانه ات بازگرد. دیگر به تو احتیاجی ندارم. با این وجود زمانیکه برای دریافت رضایت نامه اقدام کردم مسئولان سابق باشگاه گفتند درخشان اعلام کرده است به شهامتی نژاد نیاز دارم. این موضوع تا بازگشت علی کریمی به نفت تداوم یافت. در زمان او وضعیت خوبی در نفت داشتم اما باردیگر با انتخاب درخشان دردسرهای من شروع شد. شاید او از قیافه ام خوشش نمی آید که چنین رفتاری انجام می دهد.

رفتارهای آقایان اشک مادرم را درآورد

هافبک تیم نفت تهران در پایان خاطرنشان کرد: بسیاری از مسائل ناگفتنی را در دلم نگه داشته ام اما ۱۰۰ درصد در زمان مناسب آن ها را هم می گویم. همه مسائل را به خدا واگذار کرده ام اما این رفتارها اشک مادرم را درآورده است و سر نمازش افرادی که در حق من بدی کردند، نفرین می کند. نمی دانم آقایان چگونه می خواهند جواب اشک های مادرم را بدهند؟