به گزارش افکارنیوز،

کارلوس کی روش برای مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی از چهار دروازه بان حاضر در لیگ برتر دعوت کرد. علیرضا بیرانوند، سیدحسین حسینی، رشید مظاهری و محمدرضا اخباری با حضور در تمرینات تیم ملی شانس خود را برای همراهی تیم در اردوی اتریش امتحان می کنند.

بیرانوند که در دو بازی اخیر پرسپولیس نمایش قابل قبولی داشته و به روزهای اوج خودش بازگشته همیشه از گزینه های اصلی کی روش بوده است. سیدحسین حسینی که موفق شده رقیب بزرگی به نام سیدمهدی رحمتی را در استقلال نیمکت نشین کند، حالا مورد توجه مرد پرتغالی قرار گرفته و به تمرینات تیم ملی فراخوانده شده است. هیچ بعید نیست دعوت از حسینی با چاشنی کنایه به رحمتی همراه بوده باشد.

رشید مظاهری و محمدرضا اخباری که در دوره های مختلف اردوی تیم ملی حضور داشته اند، در 11 بازی تیم های باشگاهی خود حضور ثابت داشته اند هرچند عملکرد آنها خیلی جالب توجه نبوده و شاید به همین دلیل اکثر منتقدان  جای خالی محسن فروزان دروازه بان موفق پارس جنوبی جم را در فهرست کی روش محسوس می دانند.

همچنین حامد لک نیز که پای ثابت اردوهای اخیر تیم ملی بوده و با نظر کی‌روش در دیدار با توگو به میدان رفت و کلین‌شیت کرد نیز دیگر دروازه‌بان ملی‌پوش است که به دلیل مصدومیت از ناحیه بینی فعلا دور از تمرینات تیم ایران است.