به گزارش افکارنیوز،

به نقل از سایت Critica پاناما، تیم‌های ملی فوتبال ایران و پاناما از ساعت ۲۲ پنج شنبه ۹ نوامبر ۱۸ (آبان)  در ورزشگاه لیبنوئر گراتس اتریش به مصاف هم می‌روند.

ایران به مصاف تیم دوم پاناما می رود

طبق اعلام این سایت پاناما درحالی مقابل ایران قرار می‌گیرد که هرنان داریو گومز به دلایل مختلف نمی‌تواند از هشت بازیکن اصلی اش در این دیدار تدارکاتی استفاده کند.

روبرتو نرس، ادگار بارکناس و گابریل گومس به دلیل آسیب دیدگی و ادامه روند درمان خود در باشگاه هایشان در پاناما ماندند و همراه با سایر اعضای تیم ملی این کشور به اتریش سفر نکردند.

آلبرتو کوئینترو و  لوئیس تخادا، هافبک و مهاجم تیم یونیورسیتاریو پرو، آدولفو ماچادو، مدافع دینامو هوستون آمریکا و  آبدیل آیورو، مهاجم دانوبیو اروگوئه هم مدت هاست آسیب دیده اند و نمی‌توانند مقابل ایران به میدان بروند.

ماچادو در بازی اخیر تیمش به شدت از ناحیه سر آسیب دید و تا زمان مشخص شدن نتیجه عکس برداری اش نمی‌تواند بازی کند.

آنیبال گودوی هم به دلیل تولد فرزندش از سرمربی تیم ملی پاناما مرخصی گرفته است و هم تیمی هایش را در بازی با ایران همراهی نمی‌کند.

برخلاف پاناما، تیم ملی ایران با تمام بازیکنان اصلی خود در این دیدار تدارکاتی شرکت می‌کند.

پاناما پس از بازی با ایران در دیداری تدارکاتی در کاردیف ولز به مصاف این تیم می‌رود.

در ادامه گزارش سایت critiba به عمکلرد ایران در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اشاره شده است. طبق اعلام این سایت تیم ملی فوتبال ایران با ۱۲ پیروزی، ۶ تساوی و به ثمر رساندن ۳۶ گل در مقدماتی جام جهانی به عنوان قدرت اول قاره آسیا راهی روسیه شد.

این سایت همچنین اظهارات کارلوس کی روش مبنی بر اهمیت و ارزش دیدار با پاناما برای ایران را بازتاب داده است.