به گزارش افکارنیوز،

مهدی شیری بازیکن سابق پرسپولیس یکی از طلبکارانی است که باشگاه هنوز نتوانسته رضایت او را جلب کند. شیری 90 میلیون تومان از 5 سال پیش از باشگاه پرسپولیس طلبکار است اما هنوز مبلغ طلبش را از باشگاه نگرفته است. بازیکن سابق پرسپولیس در این رابطه گفت:« راستش حدود ده روز قبل با من از طرف باشگاه تماس گرفتند و در خواستی داشتند که برایم مقدور نبود.» مهدی شیری اضافه کرد:« من حدود 90 میلیون تومان از باشگاه طلب دارم و راستش برایم مقدور نبود بعد از 5 سال این مبلغ را ببخشم. درواقع رقمی را که از سوی باشگاه به من پیشنهاد دادند انقدر ناچیز بود که اگر می گفتند طلبم را کامل ببخشم بهتر بود.»

او در رابطه با این که وضعیت طلبش از پرسپولیس به کجا خواهد انجامید گفت:« خب مساله این است که باشگاه مجبور است این مبالغ را پرداخت کند اما من هم تماس تازه ای با آن ها نداشته ام و نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. من دوست ندارم برای پرسپولیس مشکلی به وجود بیاید اما مسئولان هم باید به بازیکن حق بدهند که بعد از 5 سال بخواهد مبلغ قراردادش را بگیرد.» شیری در زمان مدیریت حبیب کاشانی و در دوفصلی که علی دایی هدایت این تیم را به عهده داشت در پرسپولیس بازی می کرد. او درباره دیگر بازیکنان هم گفت:« می دانم چندتا از همبازیانم هم هنوز طلب دارند و نتوانستند پولشان را بگیرند.»

اوافزود:« فعلا برنامه خاصی ندارم. راستش قبل از این با آقای طاهری و ترکاشوند که صحبت کردند به من گفتند به سازمان لیگ برو و ماجرای طلبت را پیگری کنم. من قبلا حکم کمیته استیناف را هم راجع به طلبم گرفته بودم اما باشگاه در جواب کمیته انضباطی گفته بود که من طلبم را از سازمان لیگ و از محل درآمدهای باشگاه بگیرم که البته این اتفاق هم رخ نداد.»

شیری همچنین گفت:« من پرسپولیس را قلبا دوست دارم و به عنوان یک پرسپولیسی هر کمکی بتوانم به تیمم می کنم. اما باشگاه حتی مالیات ما را هم پرداخت نکرد و من ممنوع الخروج شدم. من البته از باشگاه گلایه ای ندارم، بالاخره مشکلات مالی همه جا هست و من هم چند سالی پیگیر طلبم نشدم اما وقتی دیدم وضع باشگاه مساعدتر است و قراردهای خوبی هم بسته می شود خواستم که طلبم را بگیرم.»

او اضافه کرد:« جالب است که فدراسیون و سازمان لیگ می گویند که به تیم های بدهکار اجازه بازی نمی دهند اما همه می بینند که وضعیت چگونه است. به نظرم باید به صحبت های علی کریمی در این رابطه حق داد.»