به گزارش افکارنیوز،

او دیروز گفت‌وگویی کرد که می‌خوانید.

اردوی خارجی کنسل شد

قرار بود در عمان اردو بزنیم اما این اردو کنسل شد و به جای اردوی خارجی در کشور خودمان عراق اردوی‌مان را برگزار کردیم. از سوی دیگر وقتی سرمربی پرسپولیس از من خواست برای شرکت در تمرینات پرسپولیس هرچه زودتر به ایران برگردم، به تهران آمدم تا تیمم را همراهی کنم.

برانکو گفته بادران را جدی بگیریم

هدف تیم ما در جام حذفی فقط قهرمانی است. برانکو برای دیدار در جام حذفی به خوبی بازیکنان را توجیه کرده است. من بادران را نمی‌شناسم اما مربی تأکید کرده که باید حریف آینده‌مان را جدی بگیریم. خیلی خوب می‌دانیم که در رقابت‌های این فصل جام حذفی تیم‌های دسته اولی نمایش خوب و قدرتمندانه‌ای داشتند به همین دلیل مقابل بادران بهترین نمایش را ارائه می‌دهیم و با ارائه نمایشی قدرتمندانه فقط برای پیروزی به مصاف حریف می‌رویم تا به مرحله بعد صعود کنیم.

فعلاً رده خیلی مهم نیست

رقابت سختی با پارس‌جنوبی جم برای صدرنشینی داریم اما در حال حاضر اول و دومی خیلی مهم نیست و نوسانات هم طبیعتاً برای یک تیم وجود دارد. صدرنشینی در حال حاضر خیلی مهم نیست و نکته اصلی قهرمانی یک تیم در پایان فصل است؛ هدفی که در دستور کار تیم ما قرار دارد و خوب می‌دانیم که برای موفقیت و قهرمانی باید روند موفق‌مان تا پایان فصل ادامه داشته باشد.