به گزارش افکارنیوز،

حمید استیلی در مورد استعفای طاهری و چالش‌های مدیریتی در باشگاه پرسپولیس گفت: من نمی‌دانم چه اتفاقاتی افتاد که ایشان استعفا کرد، ولی مسئله مهم این است که هواداران بیشترین نگرانی را دارند. من معتقدم که مسائل بیرونی و مسائل درونی باید با یکدیگر هماهنگ باشند تا تیم آسیبی نبیند. الان بازیکنان و کادر فنی کار خودشان را انجام می‌دهند، ولی امیدوارم چالش‌های مدیریتی برطرف شود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه افزود: اعتقاد من این است که الان زمان مناسبی برای استعفای آقای طاهری نبود، چون تغییرات مدیریتی در میانه فصل ممکن است چالش‌هایی را ایجاد کند. طبیعتاً مردم هم به وزارت ورزش فشار می‌آورند و ظاهراً قرار است جلسه‌ای میان وزیر و آقای طاهری برگزار شود تا همه چیز به صورت قطعی روشن شود.

وی در مورد اینکه عملکرد طاهری در مدیریت باشگاه پرسپولیس چطور بوده است، اظهار داشت:‌ پرسپولیس در یکی دو سال گذشته شرایط فنی خیلی خوبی داشته است و حتی می‌توانست به فینال آسیا برسد. من معتقدم طاهری یک مدیر بی‌حاشیه بوده است که زیاد اهل مصاحبه نیست و از طرفی پرسپولیس هم در این یکی دو سال با کمک اسپانسرها و منابع اقتصادی، کمترین مشکل مالی را احساس کرده است. من امیدوارم هرچه زودتر تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس مشخص شود و این باشگاه آسیب نبیند.