به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا حاجی‌بیگی  در مورد سفر گرشاسبی به ترکیه اظهار داشت: ایشان به ترکیه رفت تا با مسئولان ریزه اسپور صحبت کند. او قرار است در این سفر بیشتر در مورد بحث محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات با ریزه اسپور صحبت کند.

وی در مورد اینکه آیا با رضایت ریزه اسپور ممکن است محرومیت پرسپولیس در نقل‌ و انتقالات حل شود، تصریح کرد: امیدواریم که این موضوع درست شود.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد برانکو و اینکه بدهی باشگاه به دستیاران این مربی موجب تاخیر در امضای قرار داد شده، گفت: این تمدید قراداد انجام خواهد شد و فقط مقداری زمان جابجا می‌شود. قرار بود روز گذشته این اتفاق رخ بدهد اما به خاطر تمرین و بازی در روزهای آینده این اتفاق قطعا می‌افتد.

حاجی‌بیگی در مورد حضور عرب در باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: ایشان به عنوان معاون مالی اداری پشتیبانی کارها را انجام می‌دهد. خوشبختانه عرب فردی قدرتمند است که می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

وی در خصوص اینکه به علاوه حضور در هیئت مدیره به عنوان معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس کارها را انجام می‌دهد، خاطرنشان کرد: اسمش را نیاورید! ما این کارهای اقتصادی را بدون عنوان انجام می‌دهیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اسپانسرینگ این باشگاه و اینکه بین همراه اول و ایرانسل کدامیک برای اسپانسری انتخاب خواهند شد، گفت: فعلا گرفتار این موضوع هستیم؛ الان شرایط به نحوی است که آن دو شرکت باید با یکدیگر رقابت کنند تا ببینند کدام شرایط اسپانسرینگ پرسپولیس را دارند. قطعا یکی از این دو شرکت اسپانسر ما خواهد بود.

وی در پاسخ به این پرسش که علاه بر این دو شرکت اسپانسر دیگر هم برای پرسپولیس انتخاب خواهد شد یا خیر عنوان کرد: اسپانسر دیگری وجود ندارد و قطعا یکی از این دو شرکت اسپانسر باشگاه خواهند شد.