به گزارش افکارنیوز،

شاگردان برانکو ایوانکوویچ همانند فصل گذشته با اقتدار در لیگ برتر ظاهر شده‌اند و توانستند با اختلاف امتیاز قابل توجه از مدعیان قهرمانی نیم فصل، خود را با یک بازی کمتر ثابت کنند و اکنون برابر نفت آبادان به دنبال افزایش امتیاز در جدول خواهند بود.

این تیم امروز در حالی به مصاف نفت آبادان خواهد رفت که حریف با توجه به مشکلات مالی طی روزهای اخیر تمرینات خود را برگزار نکرده است. برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی در رشت برابر سپیدرود اینبار در شرایطی مقابل حریف جنوبی قرار خواهد گرفت که بعید است برنامه‌ای برای تغییر در لیست نفرات خود داشته باشد.

علیرضا بیرانوند برای دستیابی به هشتمین بازی بدون دریافت گل خود مقابل حمله وران نفت آبادان کار سخت‌تری پیش رو خواهد داشت. خط دفاعی پرسپولیس نیز با حضور سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده در کنار حسین ماهینی و محمد انصاری شکل خواهد گرفت. محمد انصاری که در تمرین روز شنبه دچار مصدومیت شده بود مشکلی برای این دیدار نخواهد داشت و در سمت چپ دفاعی امیدوار به تکرار درخشش با شکل دادن زوج هجومی با وحید امیری خواهد بود.

در خط میانی نیز کمال کامیابی نیا در کنار محسن ربیع خواه حاضر خواهد شد. کامیابی نیا که به ستاره این روزهای پرسپولیس تبدیل شده و به روند درخشان فصل گذشته‌اش بازگشته در این دیدار یکی از سخت‌ترین کارها را مقابل خط میانی قدرتمند نفت آبادان پیش رو خواهد داشت.

با بازگشت بشار رسن بعید است او از ابتدا در ترکیب اصلی سرخپوشان حاضر شود و محسن مسلمان که در دیدار با سپیدرود با قدرت دوندگی بالا و پاس‌های جالب توجه روند هجومی تیم را فرماندهی می‌کرد در این دیدار هم نقش اصلی را در خط میانی برعهده خواهد داشت و او به همراه وحید امیری در سمت مخالف تدارک برنامه‌ی هجومی سرخپوشان را برعهده خواهند داشت.

در خط حمله هم علی علیپور و گادوین منشا حاضر هستند. علیپور که بعد از مدت‌ها توانسته به صدر جدول گلزنان دست پیدا کند از این نود دقیقه به دنبال بهترین استفاده برای رسیدن به هدف خود سود خواهد برد. علیپور اکنون جایگاه صدر جدول گلزنان را در کنار محمد قاضی در اختیار دارد و این فرصت بزرگ را در اختیار دارد تا با باز کردن دروازه نفت آبادان آن را شخصا از آن خود کند. گادوین منشا نیز این شانس را برای خود قائل است که بعد از یک دیدار ناکامی در گلزنی همچون بازی با ذوب آهن بتواند جشن گلزنی در آزادی را برگزار کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، محسن مسلمان، وحید امیری، علی علیپور و گادوین منشا

دیدار دو تیم ساعت 16 در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.