به گزارش افکارنیوز،

اتفاقات فصل گذشته پرسپولیس باعث شد تا اینبار بازیکنان با احتیاط بیشتری نسبت به مشکلات مواضع خود را مشخص کنند؛ در فصل گذشته اعتراض نسبت به مشکلات مالی با اعتصاب بازیکنان همراه شد که این موضوع اعتراض هواداران را به دنبال داشت تا آنها موضع تندی نسبت به تصمیم بازیکنان در نظر بگیرند و شیرینی قهرمانی این تیم کاسته شود.

در فصل جدید اما بازیکنان پرسپولیس کار خود را با این تیم علیرغم عدم دریافت و تسویه مطالبات خود آغاز کرده بودند، با گذشت نیم فصل همچنان پاداش و مطالبات قهرمانی و قرارداد فصل گذشته آنها تسویه نشده است. موضع سکوت بازیکنان به این مشکلات در کنار دردسرهایی که باشگاه حول مشکلات مالی در خصوص مانوئل ژوزه و بعد از آن تسویه حساب بازیکنانی که از گذشته مطالباتی از باشگاه داشتند و تیم در معرض حذف از آسیا قرار داشتند، باعث شد تا آنها به این مساله و بی‌توجهی باشگاه به مطالبات موضع نگیرند.

اما اکنون و با پایان نیم فصل که با صدرنشینی و رکوردهای جالب‌توجهی از سوی آنها همراه بود، بازیکنان ساعاتی بعد از آخرین بازی خود در پست‌هایی مشترک به این موضوع اعتراض خود را اعلام کرده‌اند.

مشکلات مالی اکنون دغدغه بزرگ باشگاه پرسپولیس شده به شکلی که حتی برانکو نیز مذاکره نهایی و امضای تمدید قرارداد خود را منوط به تسویه حساب خود کرده و مطمئنا این مساله برای بازیکنان نیز در اولویت قرار دارد و باید دید باشگاه و تیم مدیریتی جدید چه سیاستی را در پیش خواهند گرفت تا مشکلات مالی باشگاه را برطرف کنند.