به گزارش افکارنیوز،

با توجه به نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات زمستانی به همین منظور شفر آلمانی هم در نظر دارد تیمش را از نظر هجومی تقویت کند تا در ادامه راه مسابقات لیگ برتر و همچنین بازی های آسیایی مشکلی از لحاظ گلزنی نداشته باشد.

تیم فوتبال استقلال در ابتدای فصل مهاجمانی را جذب کرد که عملکرد این بازیکنان در پایان نیم فصل برای شفر قابل قبول نبود و به همین منظور سرمربی استقلال به طور حتم جذب یک مهاجم گلزن را از مدیران باشگاه خواستار شده و استقلالی ها نیز این روز ها برای جذب مهاجم مورد نظر شفر پیگیر هستند.

جدا از بازیکنانی که قرار است از لیست استقلال خارج شوند به همان تعداد بازیکن نیز در لیست ورودی شفر آلمانی قرار می گیرد.

بازیکنانی همچون یعقوب کریمی و البته مجتبی جباری که شب گذشته نیز صحبت هایی را با شفر انجام داد و از شرایط فعلی اش برای سرمربی آلمانی سخن گفت در لیست خروجی قرار دارند.

همچنین از میان مهاجمانی همچون جابر انصاری و شهباززاده که این روزها از ذوب آهن هم پیشنهاد دارد و اکنون شفر نیز در حال رسیدگی به این مساله است احتمال دارد یکی از خروجی های آبی ها از میان مهاجمان باشد.البته شفر با جدایی سجاد مخالفت کرده است و به این ترتیب شماره 10 زیاد نمی تواند به درب خروج باشگاه نزدیک باشد.

همچنین بیت سعید نیز از جمله بازیکنانی است که از زمان بدو حضور شفر نتوانسته در ترکیب آبی ها قرار گیرد و این روزها جدایی او از جمع آبی ها هم به گوش می رسد. جدا از اینکه این بازیکن از فولاد نیز پیشنهاد دارد و حتی به نظر توافقاتی نیز با این تیم لیگ برتری هم داشته است.

با وجود این پس از جدایی یعقوب و جباری از استقلال در نهایت یک بازیکن دیگر هم باید از لیست آبی ها خارج شود تا در آن صورت 3 بازیکن جدید در لیست ورودی شفر قرار گیرند.

محسن کریمی و بهنام برزای 2 بازیکنی هستند که در نقل و انتقالات زمستانی به لیست استقلالی ها اضافه می شوند و به این ترتیب لیست شفر تنها برای جذب یک بازیکن جای خالی دارد.

از طرفی مدیران استقلال طبق خواسته شفر مذاکراتی را با مدیران باشگاه های بازیکنانی همچون تبریزی و قاضی انجام دادند که در نهایت باشگاه های بازیکنان مورد نظر با حضور آن ها در استقلال مخالفت کردند و به این ترتیب آبی پوشان برای جذب یک جای خالی اکنون باید سراغ گزینه های خارجی بروند.

ویلیامز و آلیس البرت بازیکنان خارجی مورد نظر شفر هستند که البته به نظر می رسد سرمربی آلمانی استقلال همچنان به دنبال بررسی دیگر گزینه ها خواهد بود تا به این ترتیب مشکل گلزنی تیمش را رفع کند.

در هر صورت با باز شدن پنجره نقل‌ و انتقالات نیم فصل تلاش تیم‌ها برای برطرف کردن نقاط ضعف آغاز می‌شود و بدون شک تیم فوتبال استقلال با سرمربیگری شفر به دنبال تقویت تیم در نیم فصل دوم است تا به این ترتیب آمار گلزنی آبی ها افزایش یابد.

با وجود این باید دید شفر با جذب کدام بازیکن موتور گلزنی مهاجمان را روشن می کند.