به گزارش افکارنیوز،

دیدار تیم های رئال مادرید و الجزیره امارات در نیمه نهایی جام باشگاه های جهان از ساعت 20:30 امشب «چهارشنبه» در ابوظبی امارات برگزار می شود. این در حالی است که حاشیه های این بازی از چند ساعت پیش از آغاز آن شروع شده است.

رئال مادرید که مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها نیز هست، می‌تواند به اولین تیمی تبدیل شود که از عنوان قهرمانی خود دفاع کرده است. کهکشانی ها نخستین تیمی هستند که 2 بار پیاپی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده اند و از همین رو این فرصت را دارند که به اولین تیمی تبدیل شوند که 2 بار پیاپی قهرمان جام باشگاه های جهان شده اند.

 زین الدین زیدان  سرمربی فرانسوی تیم رئال مادرید در آستانه بازی با تیم الجزیره امارات در نیمه نهایی جام باشگاه های جهان عنوان کرده رئال مادرید کار آسانی برای کسب سومین قهرمانی خود در این رقابت ها ندارد. 

 زیدان درباره بازی امشب رئال و الجزیره  گفت: کار آسانی برای فتح جام باشگاه های جهان نداریم. سال گذشته هم برای بردن این جام سختی کشیدیم. فقط به این دلیل که اسم تیم ما رئال مادرید است قرار نیست قهرمان جام شویم. هر چند بهانه ای برای قهرمان نشدن وجود ندارد.. 

زیدان ادامه داد: تاکنون در مجموع عملکرد مثبتی داشته ایم و دو جام برده ایم، در این رقابت ها نیز به دنبال فتح سومین جام هستیم. برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، لالیگا و کوپا دل ری نیز 6 ماه زمان داریم.

 

 حاشیه های حضور رئال مادرید در امارات+عکس

هنک تن کاته، سرمربی الجزیره، در آستانه دیدار حساس تیمش مقابل رئال مادرید در نیمه نهایی جام باشگاه های جهان، به شوخی اعلام کرد که برای متوقف کردن تیم حریف، باید سه اتوبوس مقابل دروازه شان پارک کنند.

 حاشیه های حضور رئال مادرید در امارات+عکس

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس  که به دعوت لوکا مودریچ ستاره کروات رئال مادرید برای تماشای بازی رئال و الجزیره به امارات سفر کرده، امروز با مودریچ دیدار کرد. برانکو تصویری از این دیدار در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

سرمربی کروات سرخ ها که در امارات همراه با زلاتکو دالیچ سرمربی تیم ملی کرواسی است، امروز به اردوی رئال مادرید در ابوظبی رفت و با مودریچ شاگرد سابقش دیدار و گفت وگو کرد.

 حاشیه های حضور رئال مادرید در امارات+عکس

عمر عبدالرحمن ستاره اماراتی تیم العین و یکی از بازیکنان برتر آسیا به استقبال ستاره های تیم  رئال مادرید رفت و به آنها خوشامد گفت.

عموری همچنین چند عکس یادگاری با ستاره های تیم رئال مادرید از جمله کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی، سرخیو راموس و لوکا مودریچ گرفت. رقابت های جام باشگاه های جهان برای سومین بار در کشور امارات برگزار می شود.

حاشیه های حضور رئال مادرید در امارات+عکس