به گزارش افکارنیوز،

ایستادن در جایگاه دوازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر از یک سو، عدم کارایی برخی مهره‌ها در ترکیب اصلی همگی دست به دست هم داد تا زلاتکو کرانچار که حمایت باشگاه را پشت ‌سر خود می‌دید با وعده تغییرات در برخی پست‌ها نوید روزهای طلایی برای سپاهان در ادامه فصل را بدهد اما با این وجود سکوت باشگاه در بازار زمستانی و عدم جذب مهره‌های جدید با انتقادات بیشتر طرفداران روبه‌رو شد تا سپاهانی‌ها به فکر ورود پرسروصدا به بازار باشند. ورودی که گفته می‌شود تا 48 ساعت آینده با رونمایی از دو خرید سرشناس توأم خواهد شد تا طرفداران اصفهانی از ناامیدی برای نیم‌فصل دوم خارج شوند.

اولویت اصلی سپاهان و کرانچار در این روزها جذب یک دروازه‌بان سرشناس است تا بزرگترین ضعف این تیم برطرف شود. لی اولیویرای برزیلی اصلاً نتوانست انتظارات را برآورده کند تا جایی که سرمربی کروات ترجیح داد در بازی‌های پایانی نیم‌فصل قید او را بزند و به یک جوان بی‌تجربه اعتماد کند؛ اعتمادی که درست از آب درنیامد تا نمایش پرانتقاد صدقیانی بیشتر از قبل اصفهانی‌ها را برای خرید یک دروازه‌بان سرشناس ترغیب کند. در این راه چند گزینه مدنظر سپاهانی‌ها بود که از میان آنها خبر می‌رسد سیدمهدی رحمتی کاپیتان نیمکت‌نشین استقلال با این تیم به توافق نهایی رسیده و قرار است بعد از بازی امروز آبی‌ها با ایرانجوان چمدان‌های خود را برای کوچ دوباره به نصف جهان و حراست از دروازه تیم محبوب اصفهانی ببندد.

صحبت‌های دیروز مدیرعامل سپاهان هم مزید بر علت شد تا بسیاری از رحمتی به عنوان سرشناس‌ترین خرید اصفهانی در زمستان نام ببرند. محسن طاهری که این روزها با انتقادات پرشماری روبه‌رو است، با تأیید اینکه دو خرید باشگاه تا فردا معرفی می‌شوند، گفت: «گلر مدنظرمان به احتمال زیاد تا فردا در اصفهان خواهد بود تا در تمرین این آماده‌سازی تیم را همراهی کند. چند گزینه ایرانی و چند گزینه ملی‌پوش خارجی برای دروازه سپاهان مدنظرمان هستند که تا سه‌شنبه همه چیز نهایی می‌شود. همچنین یک بازیکن در پست پلی‌میکر مدنظر باشگاه قرار گرفته که قراراست تا فرداشب به اصفهان بیاید». با این صحبت‌ها می‌توان این‌گونه برداشت کرد که سیدمهدی رحمتی از استقلال و یک بازیکن خارجی که احتمالاً از کشورهای آسیایی خواهد بود تا فردا رسماً به سپاهان بپیوندند تا این تیم از زیر بار فشارها خارج شود.

مکث

در صورتی که مراحل عقد قرارداد با سیدمهدی رحمتی نهایی شود و این بازیکن راهی سپاهان شود، برای سومین بار در سال‌های گذشته خواهد بود که این دروازه‌بان به مرد شماره یک زردپوشان نصف جهان تبدیل می‌شود، به این امید که حضور او بتواند روزهای طلایی این تیم را تکرار کند.