به گزارش افکارنیوز،

ضیاء عربشاهی در مورد شکست پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان و حذف از جام حذفی گفت: پرسپولیس مقابل نفت آبادان خیلی خوب بازی کرد و باید در همان 90 دقیقه پیروز می‌شد. بازیکنان پرسپولیس دو سه گل صد در صد را نزدند. کامیابی‌نیا در یک قدمی دروازه توپ را گل نکرد.

وی ادامه داد: ناگفته نماند که نفت آبادان یک تیم گردن کلفت است که امسال در لیگ برتر هم درخشیده. خط حمله و هافبک این تیم یکی از خطوط هجومی خوب فوتبال این فصل است. پرسپولیس باید در همان وقت‌های قانونی پیروز می‌شد و اجازه نمی‌داد بازی به ضربات پنالتی کشیده شود زیرا در پنالتی شانس هم دخیل است. 

عربشاهی در مورد اینکه به نظر برخی از بازیکنان پرسپولیس مغرورانه بازی کردند، اظهار داشت: یکی دو بازیکن پرسپولیس مغرور بودند. محسن مسلمان بازی همیشگی‌اش را نکرد. شاید خسته بود اما در واقع پرسپولیس مقابل نفت‌ آبادان بدشانس بود. وقتی در دو قدمی دروازه کامیابی‌نیا توپ را گل نمی‌کند همین شرایط هم پیش می‌آید. پرسپولیس این فصل یک تیم قدرتمند است. روی نیمکت هم بازیکنان خوبی دارد. وقتی مسلمان بیرون می‌رود بشار رسن به میدان می‌آید. 

این پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: باید پرسپولیس در آسیا خودش را ثابت کند. جام حذفی تمام شد. پرسپولیس این فصل هم شانس قهرمانی است. بعد از قهرمانی در لیگ برتر هم پرسپولیس خودش را برای قهرمانی در آسیا آماده کند و ثابت کند که بهترین تیم قاره کهن است.