به گزارش افکارنیوز،

محمد مهدی برادران  با اشاره به گزارش حسابرس فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: سرمربی تیم ملی سال گذشته نیز استعلام حسابرس را بی‌پاسخ گذاشته بود و این در حالی است که استعلام آخرین حساب‌های افراد طرف قرارداد فدراسیون باید به دست حسابرس رسیده و به مجمع عمومی ارائه شود.

وی اظهار داشت: من خودم از حامیان جدی آقای کی‌روش بودم، اما از یک مربی حرفه‌ای انتظار داریم که در امور اداری نیز حرفه‌ای برخورد کند و به جایگاه مجمع عمومی فدراسیون احترام بگذارد.

عضو کمیته امور استان‌های فدراسیون فوتبال ادامه داد: در جلسه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال علاوه بر بررسی برنامه‌وبودجه سال آینده فدراسیون عملکرد فدراسیون، گزارش خزانه‌دار و حسابرس بررسی می‌شود.

به گفته برادران، تصویب آیین‌نامه مقررات انضباطی از دیگر رئوس دستور جلسه امروز مجمع عمومی فدراسیون فوتبال است.

وی تأکید کرد: آیین نامه مقررات انضباطی یکی از دغدغه‌های اعضای مجمع بوده است که مساله همراهی تیم ملی با برنامه‌های لیگ نیز در آن مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

وی یادآور شد: در ماده 83 این آیین‌نامه انضباطی تنبیه‌هایی از جمله جریمه 5 میلیون تومانی برای بازیکنان و 20 میلیون تومانی برای باشگاه‌ها تعیین شده است، من به این ماده اعتراض خواهم کرد، چون شان تیم ملی را پایین می‌آورد، چراکه این ارقام پایین بوده و به نظر من باید بازیکنی که از همراهی تیم ملی سرباز می‌زند با محرومیت تنبیه شود.

برادران، یکی از ایرادات این مقررات انضباطی را وجود جرایم ثابت نقدی دانست که به مرور زمان ارزش خود را از دست می‌دهد.

عضو مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در پایان در خصوص گزارش حسابرس فدراسیون، گفت: بسیاری از بندهای قبلی هم اکنون در گزارش حذف شده و فدراسیون به سمت شفافیت حرکت کرده، این اقدام قابل تقدیر است، اما متاسفانه هنوز طبق گزارش حسابرس کی روش استعلام حسابرسی را پاسخ نداده و این رفتار غیرحرفه‌ای است.