به گزارش افکارنیوز،

سیدجلال حسینی پس از پایان مجمع عمومی فدراسیون فوتبال، در پاسخ به این پرسش که آیا در جلسه امروز درباره داوری دیدار روز گذشته (سه‌شنبه) پرسپولیس مقابل صنعت نفت صحبتی کرده است یا خیر، اظهار داشت: بحث در اینجا فرق می‌کرد و صحبتی در این خصوص نکردیم. من هنوز روی حرف‌هایم هستم. داور ما را اذیت کرد و با سوت‌های خود، ما را تحت فشار قرار داد.

وی در مورد مجمع عمومی فدراسیون فوتبال گفت: مجمع خیلی خوب برگزار شد و طبق برنامه بود. ما روز گذشته 120 دقیقه بازی کردیم و فکر نمی‌کردیم این‌قدر طول بکشد! البته خواهش می‌کنم این جمله را ننویسید!

کاپیتان پرسپولیس در مورد صعود استقلال به مرحله نیمه نهایی جام حذفی با وجود حذف پرسپولیس از این رقابت‌ها خاطرنشان کرد: فوتبال و جام حذفی همین است. ما نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و شرایط برای‌مان سخت شد. ما بازی را با تمام وجود شروع کردیم و می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

حسینی در مورد مشکلات باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم درگیر مسائلی هستند و گرشاسبی تمام تلاش خود را برای حل مشکلات به کار می‌برد. همه باید به او کمک کنند و می‌توانم بگویم روزهای سخت ما دارد آغاز می‌شود. مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به زودی آغاز می‌شود و امیدوارم با تفکر دیگری به کار خود ادامه دهیم.