به گزارش افکارنیوز،

اعتراض عزیزی خادم در مورد انتخابات عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال باعث شد مصاحبه داور زنی با رسانه ها نیمه تمام ماند.

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ایران درحاشیه مجمع فدراسیون فوتبال گفت: در مجمع سالیانه گزارش‌های مختلف و همچنین آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال مطرح شد و به تصویب رسید. از طرف دیگر، دو کاندیدا برای عضویت در هیئت رئیسه وجود داشت که در نهایت اسلامیان انتخاب شد.

داورزنی درباره مالکیت ساختمان باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: بحث خیلی پیچیده‌ای نیست و فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و باشگاه‌ها درباره‌اش با یکدیگر تعامل دارند.

او در مورد قطع شدن صدای جلسه در زمان بررسی حساب‌های مالی فدراسیون فوتبال بیان کرد: با درخواست تاج، صدای جلسه برای خبرنگاران وصل شد و شما خبرنگاران صدای جلسه را شنیدید.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ایران درباره این موضوع که گفته می شود وزارت ورزش برای کاندیدا نشدن پولادگر در انتخابات فدراسیون تکواندو به او فشار وارد کرده است، خاطر نشان کرد: اسامی نامزدهای این انتخابات اعلام شده است. اینکه کدام ‌یک روز شنبه حضور خواهند داشت یا خیر، همان روز مشخص می‌شود. پولادگر هم تائید شده است. من از مطرح شدن این موضوع در رسانه‌ها تعجب می‌کنم. این اختلاف‌نظرها در خانواده تکواندو طبیعی است و پولادگر از نیروهای خوب ما محسوب می‌شود که در این خانواده فعالیت می‌کند.