به گزارش افکارنیوز،

مهدی سید صالحی در رابطه با بازی پرسپولیس برابر صنعت نفت گفت: پرسپولیس نیمه اول را خیلی بهتر از نیمه دوم بازی کرد و اگر فرصت سوزی های بازیکنان این تیم به خصوص منشا نبود نتیجه دیگری رقم می خورد.

وی ادامه داد: پرسپولیس به سادگی جام حذفی را از دست داد و با توجه به اینکه آن ها تیم خوبی دارند می توانستند با انجام دو بازی دیگر یک جام را برای خود کنند اما به سادگی برابر نفت حذف شدند.

سید صالحی که سابقه بازی در پرسپولیس را در کارنامه دارد در رابطه با افت منشا و علت آن خاطرنشان کرد: بازیکنان بزرگ باید دقیقا در چنین بازی هایی خودشان را نشان دهند در حالیکه منشا در بازی عملکرد بسیار بدی از خود به جای گذاشت و یک تک به تک ساده را خیلی مبتدیانه ار دست داد.

بازیکن اسبق پرسپولیس ادامه داد: متاسفانه مشکل فوتبال ما این است که اگر یک بازیکن به خصوص خارجی در یک تیم معمولی بدرخشد گمان می کنیم که حتما در تیم های بزرگ هم اینگونه خواهد بود در حالی که بازی کردن در تیم های بزرگ متفاوت است و تمام حرکات یک بازیکن به شدت زیر ذره بین قرار دارد شما ببینید منشا در تیمی مانند پیکان که تیم های مقابل در برابر آن ها باز بازی می کنند موفق بوده این در حالی است که تیم ها در برابر پرسپولیس بازی بسته ای را ارائه می دهند ضمن اینکه منشا کاملا ساکن بازی می کند و سرعت حملات پرسپولیس را پایین می آورد.

وی نبود وحید امیری در این بازی را محسوس دانست و افزود: امیری بازیکن بسیار مهمی در ترکیب پرسپولیس است و نبود او در بازی روز گذشته کاملا احساس شد ضمن اینکه گمان می کنم اگر او در کنار علیپور قرار بگیرد بهتر از منشا خواهد بود.

سید صالحی در پاسخ به این پرسش که تعویض زودهنگام مسلمان و احمدزاده چه میزان در افت پرسپولیس در نیمه دوم تاثیرگذار بود نیز تشریح کرد: مسلمان  بسیار آماده بود و پاس های فوق العاده ای را ارسال می کرد و حداقل می توانست تا دقیقه 80 در زمین حاضر باشد و تعویض او یک اشتباه بود اما خستگی در گام های فرشاد احمدزاده مشهود بود و تعویض او کار درستی بود.