به گزارش افکارنیوز،

سید مجید حسینی در جریان دیدار استقلال و ایرانجوان زننده اولین گل تیمش بود تا در پیروزی با ارزش این تیم در جام حذفی و صعود به مرحله نیمه نهایی این مسابقات سهم بزرگی داشته باشد. آبی پوشان در نهایت برابر ایرانجوان با ۳ گل به پیروزی رسیدند.

سرمربی تیم استقلال که از عملکرد بازیکنانش و نتیجه ثبت شده بسیار خوشنود بود، در نشست خبری و در جمع خبرنگاران اظهار داشت که از سید مجید حسینی سئوال کرده بود آخرین بار کی گل زدی و او گفته بود ۵ سال پیش.

در این خصوص یا شفر مرتکب اشتباه بزرگی شده و یا مدافع آبی پوشان دچار ضعف حافظه است و گل زنی‌های خود را در فصول گذشته فراموش کرده که البته احتمال دوم بسیار ضعیف است. 

سید مجید حسینی فصل گذشته و در بازی مقابل صنعت نفت آبادان در آبادان زننده یکی از ۳ گل تیمش بود. گلی که از روی ارسال امید ابراهیمی با ضربه سر به ثمر رساند. ضمن این که همین بازیکن در نیم فصل دوم لیگ پانزدهم بعنوان بازیکن قرضی راهی تیم راه آهن شد و در همان مسابقات نیز گلهایی را در لیگ برتر برای تیم راه آهن به ثمر رساند. حسینی با گلی که به ایرانجوان زد باعث شد تا در سه فصل گذشته گلزنی کرده باشد و هرگز از آخرین گلزنی او ۵ سال نمی گذرد. 

تیم فوتبال استقلال تهران در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در تهران به مصاف ایرانجوان رفت و با گل هایی که توسط سید مجید حسینی، سرور جباروف و علی قربانی به ثمر رساند حریف دسته اولی اش را با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب کرد تا راهر مرحله نیمه نهایی شود. شاگردان شفر در این مرحله در دیداری که روز ۱۱ دی ماه برگزار می‌شود، میهمان تیم صنعت نفت آبادان هستند. 

به این ترتیب باید گفت یا شفر به اشتباه به جای حسینی از بازیکن دیگری این سئوال را پرسیده و یا در درک مفاهیم دچار اشتباه شده است.