به گزارش افکارنیوز،

حسن زمانی در خصوص شرایط تیم استقلال و نتایج هفته‌های اخیر این تیم، گفت: شرایط تیم خیلی خوب شده و اگر شما به مصاحبه هفته یازدهم من  برگردید متوجه می‌شوید همان زمان گفتم که روند تیم تغییر کرده و حرکت استقلال رو به جلو است. هنوز هم می‌گویم استقلال هفته به هفته بهتر می‌شود و تا هفته هجدهم جزو تیم‌های بالانشین جدول خواهد بود. 

وی افزود: استقلال در جام حذفی به جمع 4 تیم برتر رفته و این موضوع می‌تواند هوادار تیم را خوشحال کند. ما هم از اینکه شرایط استقلال با تغییرات جواب داد خوشحال هستیم و در راستای شاد کردن دل هوادار هر تصمیمی که لازم باشد، اتخاذ خواهیم کرد.

زمانی در خصوص اینکه ظاهرا مدعی شده پالس‌های مثبت او باعث نتیجه‌گیری استقلال شد، گفت: من اینگونه صحبت نکردم. از من سؤال کردند که شما پالس‌های مثبت به تیم منتقل می‌کنید که من هم جواب دادم وقتی تیم به خودش بیاید جایگاهش همین است. اگر قرار باشد مرتب پالس منفی داده شود نتیجه‌اش همان نتایج ابتدای فصل است. 

وی در خصوص اینکه قرعه استقلال در جام حذفی را چطور می‌بینید، گفت: اگر با دو تیم دیگر می‌افتادیم شرایط بهتر بود اما حتما خیریتی وجود دارد که به نفت آبادان خوردیم. حالا که استقلال تا اینجا بالا آمده باید از فرصت استفاده کند و من به شما قول می‌دهم اگر استقلال جام حذفی را بگیرد در لیگ برتر هم می‌تواند جزو مدعیان باشد و تاثیر قهرمانی در جام حذفی را شما در روند استقلال در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا می‌توانید ببینید.

زمانی در پاسخ به این سؤال که آیا از شفر راضی هستند یا خیر، گفت: صد در صد. وقتی سرمربی کارش را بلد است و به جز مربیگری کار دیگری انجام نمی‌دهد و شغل دیگری ندارد نتیجه‌اش همین می‌شود که می‌بینید. سرمربی استقلال فقط روی مربیگری تمرکز دارد و مطمئنا این رویه چیزی جز موفقیت استقلال در پی نخواهد داشت. شفر بیش از آن چیزی که ما انتظار داریم در آینده خودش را نشان می‌دهد و ما هم به این موضوع امیدوار هستیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا قرار نیست بازیکن جدیدی به تیم اضافه شود، گفت: مسئولان باشگاه در حال مذاکره با یکی دو بازیکن هستند و کریمی و برزای هم به تیم اضافه شدند و احتمالا یکی دو یار جدید جذب خواهیم کرد.

وی در پایان در خصوص زمان نشست هیأت مدیره استقلال گفت: ظاهرا قرار است روز شنبه جلسه هیأت مدیره تشکیل و در مورد مسائل مختلف باشگاه در این نشست بحث و تبادل نظر خواهد شد.